Як правильно вибрати охолоджуючу підставку для ноутбука?

8

У наш час вибір ноутбуків став таким великим і різноманітним, що просто очі розбігаються. Девайси даного типу постійно модернізуються, поліпшуються, як з боку дизайнерської сфери, так і своїх характеристик, але все одно ще залишається вирішити масу проблем, з якими буки поступаються свої великим братам — персональних комп’ютерів.

Перша проблема та, мабуть, найпоширеніша — це слабка система охолодження, яка ще до того ж стає найпопулярнішою причиною поломки ноута. Щоб убезпечити свою улюблену інноваційну іграшку від високої температури, потрібно придбати охолоджуючу підставку. Вона дозволить знизити температуру компонентів від 5 до 10 градусів. Знайти такий прилад не складе праці, так як вони поширені в будь-якому комп’ютерному магазині або на AliExpess, але як правильно вибрати модель.

По-перше, зверніть увагу на матеріал корпусу виробу. Підставки в металевому корпусі будуть краще відводити тепло, ніж пластикові, проте і ціна їх, як правило, вища.

По-друге, вибирайте охолодження під розмір самого комп’ютера, якщо буде або менше, тоді вона буде охоплювати не всю площу техніки.

По-третє, необхідно визначитися з потужністю вентиляторів, які встановлені в підставці. Чим вони потужніші, тим краще проходить охолодження системи, тим нижче буде температура процесора і відеокарти. Якщо ви цінуєте низький рівень шуму, то треба розуміти, що доведеться жертвувати ефективністю охолодження. Допомогти знайти золоту середину допоможуть моделі з регулятором обертів.

Вентиляторів може бути різне кількість: від одного і більше. Кращим вибором буде та підставка, яка мати більше двох вентиляторів, для рівномірного і в той же час, стабільного, швидкого і якісного зниження температури системи ноутбука.

Також не забувайте хоча б раз на рік чистити нутрощі ноутбука від пилу, це значно продовжить його термін служби.

Читайте нас в