Самі очікувані ігри 2019 року

7

Resident Evil 2 Кам — дата виходу: 25 січня

Capcom взялася за ремейк однієї з найпопулярніших ігор в жанрі survivial horror — Resident Evil 2, чий реліз відбувся в 1998 році

На прес-конференції E3 Sony шокувала фанатів, показавши 2 і геймплей трейлера Resident Evil 2 Кам, також була оголошена дата виходу гри, чому публіка була невимовно рада. Користувачі PS4, Xbox One і PC зможуть випробувати ремейк вже 25 січня.


Sekiro: Shadows Die Twice — дата виходу: 22 березня

From Software випустила тізер свого нового проекту в червні 2018 року. Багато хто думали, що їм буде Bloodborne 2, або продовження серії Dark Souls, від якого відмовився Хидетака Міядзакі — голова From Software. На подив фанатів, проектом виявилася Sekiro: Shadows Die Twice, яка успадкує дух Bloodborne і Dark Souls, але її сетинг і геймплей буде кардинально відрізнятися від попередниць. Реліз 22 березня на PS4, Xbox One і PC.

Anthem — дата виходу: 22 лютого

Anthem — це свого роду спроба BioWare створити свою MMO, схожу з Destiny і The Divison, про яку ми вже згадували раніше в цій статті

Самі фанати не дуже задоволені рішенням BioWare, адже студія більше відома за свої сюжетні RPG проекти — серії Mass Effect і Dragon Age. Але це зовсім не означає, що гра буде провалом. Чекаємо релізу 22 лютого на PS4, Xbox One і PC.

The Division 2 — дата виходу: 15 березня

У свій час The Division була досить спірною, але її не можна назвати повним провалом, а якщо і можна, то провалилася вона витончено.

The Division 2 врахує всі помилки своєї попередниці і привнесе в собі безліч нововведень, а так само зимовий Нью-Йорк замінить сонячний Вашингтон. Реліз відбудеться 15 березня на PS4, Xbox One PC.

The Last of Us 2 — дата виходу: чекайте в 2019

The Last of Us задала по істині високу планку в оповіданні у відеоіграх, і все вказує на те, що сіквел вийде нічим не гірше.

Судячи з трейлерів, Naughty Dog виведе The Last of Us 2 на новий рівень ігрового насильства, а також торкнеться теми нетрадиційної любові. Якщо це вас не відштовхує, то чекайте релізу на PS4.

Cyberpunk 2077 — дата виходу: чекайте в 2019

Так, ми знаємо, шанси на те, що Cyberpunk 2077 вийде в 2019 році досить низькі, але вони все ще є.

Враховуючи те, що CD Project Red встигли нам показати, Cyberpunk 2077 буде справжнім ковтком свіжого повітря серед ремейків і сиквелів. По-справжньому новий досвід як для гравців, так і для розробників. Детальніше про Cyberpunk 2077 ви можете дізнатися в цій статті. Чекайте на PS4, Xbox One і PC.

Читайте також:
Інші релізи 2019 року
Топ 5 безкоштовних MMORPG
Кращі ігри в жанрі стімпанк
Топ 5 безкоштовних ігор для iPhone/iPad