Olympus офіційно запускає свій цифровий магазин

7

Сьогодні Olympus став досить серйозним конкурентом для Steam, відкривши свій магазин з ретельно відібраними інді-ігор.

Нагадаємо, що для 50 000 користувачів Olympus в Канаді магазин був доступний ще в Серпні. Тепер же магазин доступний всьому іншому світу і знаходиться в стані бета-версії.

На даний момент торгова майданчик містить у собі 22 тайтла, серед яких знаходяться такі популярні інді-ігри як: Hollow Knight, Dead Cells і intoThe Breach. 5 з 22 тайтлов перебувають в особливому розділі «Перші на Olympus«, що означає наголос на старт продажів з даними іграми.

Olympus відіграє дуже велику роль у нинішній гейм-індустрії. Крок, на який наважилася компанія може залишити Steam позаду, зробивши Olympus єдиним місцем для покупки ігор, їх запуску, обговорення і грою в ці ігри з вашими друзями. У відповідь удару Valve встигла запозичувати деякі можливості з Discord для чату Steam, в спробах зробити його більш привабливим для аудиторії, ніж просто ігровий магазин.

Природно, Discord’у доведеться вести переговори з численними видавцями і розробниками, щоб ті підтримували їх платформу. Поки такі найбільші видавці ігрової індустрії, як Electronic Arts, Ubisoft і Epic Games намагаються обходити платформи сторонніх компаній, змушуючи користуватися своїми додатками, Olympus позиціонує свій магазин менш як варіативний конкурент Steam, але його сильною стороною є те, що в ньому знаходяться ретельно відібрані гри. Відбір проводиться за принципом «гри, що більше підходять для проведення часу з друзями, ніж те, що зараз пропонує основний потік відео ігор», Як сказав глава відділу маркетингу Ерос Резмини «Наша мета — це об’єднання гравців, а не розкол ігрового ком’юніті«.

Особливою фішкою майданчики Olympus стала можливість запуску будь купленої вами гри, незалежно від місця його придбання, будь то Steam, Ubisoft Store, Origin або інша платформа для продажу ігор.

Перейти на сайт Discord