Чому пора купувати iPhone X?

5

Не так давно ми поговорили з Вами про актуальність iPhone 6s в 2018 році, якщо потрібен потужніший апарат, пропоную торкнутися сьогодні iPhone X, тим більше, що з виходом нової лінійки XS і XR, гаджет знатно втратив у ціні. Де найвигідніше купити iPhone X розглянемо в кінці статті.

Технологічний iPhone X можна віднести до самих затребуваних смартфонів сучасності.Через кілька коротких миттєвостей ви дізнаєтеся про його серйозні переваги. Отже, давайте почнемо.

Зразковий AMOLED дисплей

Екран iPhone X гарантовано вас здивує. Він дуже яскравий і відрізняється гарною передачею кольору. А добре продумане поєднання форм-фактора дисплея з його розміром тільки поліпшує загальне позитивне враження від взаємодії з девайсом.

Чудова енергоефективність.

Процесор Apple А11 може похвалитися хорошими показниками енергоспоживання. Максимум продуктивності при мінімальному витраті енергії. Ви навряд чи будете відчувати серйозні незручності від швидкої розрядки смартфона.

Особовий сканер Face iD

Тепер ви можете розблокувати свій смартфон одним тільки поглядом. У недавньому минулому таку особливість можна було побачити тільки у фантастичних фільмах.

Камера

iPhone X обладнаний подвійним модулем камери, який здатний здійснювати якісну фото та відеозйомку. Можливості фронтальної камери iSight також знаходяться на дуже високому рівні.

Корпус з ударостійкого скла

Сучасний і елегантний. Корпус iPhone X буквально змусить вас в нього закохатися. В його основі лежить міцне загартоване скло, тому ваш улюблений смартфон не розіб’ється при першому ж невеличкому падінні. Однак чохол, все-таки, придбати не завадить.

Операційна система

iOS ідеально доповнює потенціал iPhone X. Ця операційна система відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, простотою і функціональністю. Зазнавши одного разу iOS ви точно не зможете користуватися нічим іншим.

Велика кількість фірмових аксесуарів

Пристрої від компанії Apple ніколи не страждали від нестачі різних цікавих аксесуарів.Тому немає нічого дивного в тому, що iPhone X також не став змінювати цьому правилу.

Підтримка технології швидкої зарядки

iPhone X може дуже швидко заряджатися. Більше того,він навіть здатний робити це “по повітрю”. Однак у такому випадку, звичайно ж, вам не вдасться обійтися без спеціальної док-станції. У одній з наших минулих статей ми вже розбирали як зарядити смартфон без проводів.

Захист від впливу негативних факторів навколишнього середовища

До недавнього часу захист від вологи і пилу здавалася чимось дивовижним, але прогрес не стоїть на місці.Тепер ви без проблем зможете використовувати свій улюблений смартфон навіть під сильним дощем. Все ж не варто використовувати смартфон в якості камери для підводної зйомки, якщо індикатор контакту з рідиною змінить колір, Вам в 99% відмовлено в гарантійному обслуговуванні. Після занурення смарта в басейн на 5 секунд відмовив екран, така десятка була знята виробником з гарантії.

Фактор технологічності

Функціональний і технічний потенціал iPhone X серйозно виділяють його на тлі ключових конкурентів.

Протягом найближчих кількох років “десятка” точно не втратить свою актуальність.Що це означає для вас? А те,що ви отримаєте в своє розпорядження надійного електронного друга, який з легкістю впоратися навіть з самими складними повсякденними завданнями.

Найвигідніше зараз купити iPhone X 64GB на Tmall. На момент написання статті ціна становить 64950 рублів.

Є цікава пропозиція у Зв’язкового при покупці будь-якого аксесуара вартість телефону iPhone X складе 63490 руб.

Купуючи товари в інтернет-магазинах, не забувайте про додаткової економії з допомогою кэшбэк сервісів таких як LetyShops або EPN

А які переваги iPhone X подобаються особисто вам?