Xiaomi Mi Band 3 перші враження

6

У свій час саме Xiaomi зі своїм легендарним Mi Band 2 показав світові, як виглядає еталонний фітнес браслет. Мала вага, трекер активності, повідомлення, тривалий час автономної роботи і, звичайно ж, пило-вологозахищений корпус.

Комплектація і перший погляд Mi Band 3.

Комплект поставки не змінився: стильна коробка в мінімалістичному виконанні , капсула, силіконовий ремінець, кабель для зарядки і мануал.

Гаджет трохи додав у розмірі та вазі, що логічно, адже пристрій тепер має OLED екран діагоналлю 0,78″ і збільшений акумулятор ємністю 110 mAh. Виробник заявляє про 480 годин автономної роботи. Ремінець дуже зручний, трекер сидить на руці як влите, ніякого дискомфорту не викликає. Управляється девайс тепер жестами, а не кнопкою, як раніше. Також, на відміну від попередника, з браслетом можна не тільки купатися і плавати в басейні, але і займатися дайвінгом: пристрій витримує занурення до 50 метрів.

Так, до речі, зараз Mi Band 3 випускається тільки з китайською версією прошивки, хоча мова повідомлень залежить від телефону, ієрогліфи на екранах напружують. Спасибі хлопцям на 4pda.ru, випустив модифікований MiFit, який при підключенні до браслету автоматом виставить російську мову. Так значно краще. Якщо у вас iPhone, але хочеться звичний і зрозумілий інтерфейс, то спочатку потрібно підключити третій мибенд до андроїду, прошити мовний пакет, а після можна зв’язатися з айфоном і радіти кириличним символів. Шрифт в повідомленнях залишає бажати кращого, але будемо сподіватися, що пізніше його оптимізують і очам буде набагато приємніше. З іншого боку, більшого від екрану з такою діагоналлю очікувати не варто.

Скачати MiFit на Android з російською мовою для Mi Band 3 можна тут.

Знову ж таки не відображається номер або ім’я абонента, що дивно, при впровадженні текстових повідомлень.

На «двійці» при неважких маніпуляцій і то можна включити цю приємну «фішку». Знову ж таки сподіваюся, що надалі допилят.

Чи варто брати зараз? Якщо раніше не користувалися такими штуковинами, то має сенс придбати, якщо є власником другого мибенда, то варто почекати осені, адже нам обіцяли показати модель з NFC-модулем.

Придбати Mi Band 3 можна тут

Читайте нас в