Інсайд інфо за новою Assassins Creed:Origins

7

У мережу витекла інформація щодо нової частини Assassin’s Creed:Origins .

На відомому новинний ресурс Reddit злили інсайд по розробці нової частини популярнішою саги про безшумного вбивці assasin’s Creed.Ubisoft, Зі слів автора матеріалу Ubisoft покаже щото абсолютно грандіозне.

Першим нововведенням є абсолютно безшовний ігровий світ, який опиниться в три рази більше, ніж в Black Flag однойменної франшизи. Гравець отримає можливість пересуватися по локації, долаючи як воду, так і сушу, без різних завантажувальних екранів.

Заодно Ubisoft обіцяла переробити бойову систему. За словами автора, Origins буде нагадувати легендарний «Відьмак 3». Не можна не згадати нові предмети екіпіровки персонажа: тепер доступні щит, лук і спис.Ігровий процес розбавлять різними інтерактивними особливостями: військовоморські битви; міражі, які стануть займати певну геймлея, а так само на зміну звичайному орлиному зору прийде ручної орел.

Дії гри розгорнуться в Стародавньому Єгипті. Новинка перенесе геймера у часи П’ятої династії. Офіційно гру анонсувати повинні в кінці травня, а на E3 передбачається показ кінематографічного і геймплейного відео Origins. Інсайдер стверджує, що реліз відбудеться восени 2017 року на такі платформи як:PS4, Xbox One і PC.

Читайте нас в