Оплата телефоном: Налаштування Google Pay

6

Мобільний телефон давно перестав бути тільки засобом зв’язку: цей гаджет давно замінив фото – та відеокамеру, плеєр, і навіть в якійсь мірі комп’ютер. Однак, технології не стоять на місці, і тепер смартфон став заміною ще й гаманця. Навіщо носити з собою купу банківських та дисконтних карток, якщо є можливість оплати покупок телефоном або розумними годинами в один дотик?

Найпопулярніші платіжні сервіси в СНД надають компанії Apple, Google і Samsung.

Сьогодні, розповім, як активувати безконтактні платежі на смартфонах, що працюють на операційній системі Android.

Для роботи Google Pay потрібно тільки наявність NFC (Near Field Communication — технологія бездротової передачі даних на невеликій відстані) модуля у вашому Android смартфоні і версія ОС не нижче 4.4 KitKat

  • Викачуємо G Pay з маркету.
  • Приймаємо політику конфіденційності і додаємо свою першу карту.

  • Занесіть дані банківської картки вручну або за допомогою камери. Вкажіть термін дії та код. Іноді потрібно SMS підтвердження або дзвінок на гарячу лінію вашого банку.
  • Налаштуйте блокування екрану, якщо раніше цього не робили.

Сервісом Google Pay можна користуватися тільки в тих магазинах, платіжні термінали яких підтримують технологію NFC.

Не рекомендую використовувати на пристроях, де отримані Root права. У Android і так все не так добре з безпекою, як хотілося б, особливо на ранніх версіях типу 4.4

Також в Google Pay Ви можете додати карти лояльності великих федеральних мереж, таких як: М-Відео, Зв’язковий, Кей, Кораблик і багатьох інших.