Чому iPhone краще за будь Android смартфона?

5

iPhone – це культовий мобільний гаджет, який має мільйони прихильників по всьому світу. Дана стаття розповість вам про перевагу смартфонів компанії Apple. Ви дізнаєтеся, чому вони істотно краще своїх конкурентів з світу Андроїд. Отже, поїхали.

Phone – це гарантія якості

Будь-яка техніка під брендом Apple славитися своїм зразковим якістю. Природно, що і iPhone не став винятком з цього правила. Будь-який «яблучний» смартфон є преміальним товаром, а це значить, що він навряд буде скрипіти або мати певні дефекти зборки. Це практично нереально описати словами, але навіть простий дотик до корпусу iPhone відчувається зовсім по-особливому.

Найкраще залізо

Рівень технічної оснащеності – ще одна очевидна перевага смартфонів Apple. Основою будь-якого iPhone завжди є найпотужніші процесори, передові модулі камер та інші висококласні комплектуючі. Більш того, високий потенціал заліза доповнюється його прекрасною оптимізацією. Наприклад, оснащений двох ядерним процесором iPhone може відчутно перевершити восьми ядерний Xiaomi по швидкодії. Це реальність, яка не підлягає обговоренню.

Чому пора купувати iPhone X?

Підвищена увага з боку творців додатків

Можливо ви здивуєтеся, але самі останні ігрові новинки з’являються спочатку на iOS, а потім і на інших платформах. Те ж правило діє і щодо звичайних додатків. Але і це ще не все. Найчастіше, програмні продукти на платформі iOS виявляються більш якісними. Величезна кількість користувачів давно помітило, що абсолютно ідентичний софт може абсолютно по-різному виглядати на Android і iPhone.

Продумана і інтуїтивно зрозуміла операційна система

iOS – це серце «яблучного» смартфона, яка повністю розкриває свій потенціал. Ця ОС дуже проста в освоєнні і в той же час здатна впоратися з найскладнішими завданнями. Також варто відзначити її зовнішній вигляд. Складно не погодитися з тим, що інтерфейс iOS не тільки дуже гарна, але і добре пропрацьований. Наприклад, дизайн системних іконок залишається без змін довгі роки. Тим не менш, фанатів у iPhone від цього не поменшало.

Чи варто купувати iPhone 6S в 2018 році?

Системні оновлення

Однією з головних проблем Android є складний процес отримання системних оновлень (далеко не всі смартфони отримують їх вчасно). «Яблучні» девайси позбавлені такої неприємної проблеми. Навіть застарілі моделі iPhone справно отримують останні оновлення ОС. Ви можете бути володарем старого смартфона, але при цьому у вас завжди буде свіжа версія iOS. Хіба це не дивно? Користувачам Android про таке залишається тільки мріяти.

Неймовірне число всіляких аксесуарів

Чергове серйозне перевагу iPhone. Ні для кого не секрет, що зараз на ринку представлено безліч корисних аксесуарів для смартфонів Apple. Більш того, деякі з них навіть можуть розширювати функціонал вашого девайса. Наприклад, ви можете прикупити для свого електронного друга додатковий зовнішній об’єктив, щоб поліпшити якість фото і відео зйомки. А про великій кількості бамперів і різних чохлів навіть і згадувати не варто. Чого варто тільки чохол-тетріс

Основним недоліком iPhone є його висока (іноді надмірно завищена) вартість. Втім, хороші речі не можуть коштувати дешево, чи не так?