Що нового в Microsoft Edge для Android?

7

Конкурувати з Chrome на платформі Android — це надзвичайно складне завдання.Проте Microsoft не має наміру легко здаватися. В магазині Google Play з’явилося ще одне оновлення бета-версії, яка містить важливі нововведення.

Найбільш цікавою новинкою є підтримка для перекладу веб-сторінок. Дане рішення працює подібно до того, що ми знаємо з Chrome — при перегляді сторінки іноземною мовою в нижній частині вікна з’являється панель з пропозицією перекладу. Все це працює справно і швидко, однак варто переконатися в тому, що перекладач Bing справляється так само добре, як Google Translate.

Люди, які використовують браузер Edge для Windows 10, тепер зможуть переглядати активність мобільного браузера на часовій шкалі. Ця новинка з’явилася в квітневому оновлення «десятки», тому варто зазначити, що функція вже доступна на комп’ютерах користувачів.

Дії Microsoft показують, що у гіганта є ідея інтегрувати свої рішення з системою Android. Так наприклад в глобальній версії недавно випущеного смартфона Redmi Note 5 від Xiaomi вже встановлено базовий пакет Microsoft Office. Microsoft Edge можна завантажити у фірмовому магазині додатків від Google.

Відмінна альтернатива — Яндекс.Браузер з вбудованим голосовим помічником Алісою.

Читайте нас в