Як оновити Navitel на Android

6


Мабуть, найпопулярніша навігаційна система у Росії це Navitel. Нещодавно була випущена свіжа версія карт Q2 2018.

Якщо ви користуєтеся Android пристроєм і хочете актуальні карти для свого смартфона або планшета, то ця стаття для Вас.

Стаття призначена для для ознайомлення, ні автор статті, ні адміністрація проекту ні в якому разі не закликає Вас використовувати софт, який буде завантажений за посиланнями, наведеними нижче і не несе відповідальності за ваші дії. Краще користуватися ліцензійною версією продукту.

Отже, зараз докладно розповім Вам, як встановити самим Navitel на телефон на ОС Android. Існує 2 способи.

По-перше, придбати ліцензію на сайті allsoft.ru з 50% знижкою до 15.07.2018 або в магазині додатків Google Play (посилання на додаток), попередньо зареєструвавшись.

Як створити обліковий запис Google читайте тут. Офіційну версію можна завантажити безкоштовно, але через 7 днів, ви не зможете нею користуватися, якщо не придбаєте ключ.

По-друге, встановити вилікуваний інсталяційний файл версії Navitel 9.8.2 або вище.

  • Завантажуємо файли по цьому посиланню без реєстрації та СМС
  • Оновлена версія тут
  • Підключаємо ваш Android до комп’ютера і копіюємо файл Navitel-full-9.8.19_old_format_v5.2.apk у внутрішню пам’ять пристрою. Це й є сама програма.
  • Переходимо в файловий менеджер провідник, диспетчер файлів і т. п. на самому телефоні, знаходимо завантажений .апк і встановлюємо, просто клікнувши на назву файлу.

  • Погоджуємося з усім, що запропонує інсталятор. Натискаємо відкрити і чекаємо розпакування системних ресурсів.

  • Зараз, Ви встановили програму, залишається тільки скопіювати карти. Для прикладу у мене приклад був викачаний оглядова карта світу і детальна карта Росії. До речі реліз Q2 2017 «схуд» у порівнянні з попереднім релізом, що не може не радувати. Тепер вся Росія займає менше 1 гб дискового простору. Карти мають формат фацла .nm7 і скопіювати їх в папку на пристрої NavitelContent, а в ній папку Maps.
  • Запустити програму і переконатися, що все правильно встановилося. Якщо є питання, задавайте їх у коментарях або в групі ВК.

Якщо хочете оновити автомобільний навігатор, інформація тут

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями в соц. мережах.

Читайте нас в