Nokia відмовиться від моноброви в смартфонах

4

Цей рік порадував всіх користувачів наявністю чубчика, як в iPhone X. Не торкнулася ця мода тільки компанії Samsung і HMDGlobal в особі пристроїв Nokia. За відомими даними, останній виробник більше не збирається випускати пристрої з цим дизайнерським вишукуванням.
Інсайдерська інформація повідомляє, що виробник шукає альтернативне рішення для обігравання фронтальної оптики на передній частині своїх пристроїв. У 2019 році повинен дебютувати Nokia 6,2, який не отримає «монобровь», його обіцяли замінити на щось більш цікаве. Швидше за все це буде або каплевидний виріз або круглий, як у нових дисплеях південнокорейської компанії Samsung.

Apple відновлює виробництво iPhone X з-за провалу XS


Останній смартфон Nokia з чубчиком стане модель 8.1. Також відомо, що вона отримає екран розміром 6,18″, однокристальний процесор Snapdragon 710, фронталочку на 20 МП і здвоєний основний модуль камери на 12 і 13 Мегапікселів. Крім того, автономність його буде забезпечувати батарея на 3500 мАч, а оперативки в ньому буде два варіанти — на 3 або 4 Гігабайти. Працювати новинка буде під управлінням Android 9 Pie з внутрішнім накопичувачем на 64 або 128 Гігабайт.