ТОП-5 найкращих емуляторів Android на ПК

7

Хочете запускати будь-які Android-додатки та ігри на своєму ПК? Для цього вам знадобляться спеціальні емулятори. В рамках даної статті ми познайомимося з кращими з них.

BlueStacks

Дуже популярний Android-емулятор. Він дружить практично з безліччю ігор і програм з Google Play. Крім того, BlueStacks здатний пропонувати вам різні додатки, грунтуючись на відгуках користувачів.

Примітно, що емулятор має власну систему бонусів під назвою Pika Points. Грайте, вибирайте цікаві вам програми, щоб заробляти бали. Надалі бали можна обміняти на різні цінні речі.

При взаємодії з файлами в BlueStacks немає абсолютно ніяких проблем – їх можна перетягувати з будь-якого місця за принципом drag’n’drop.

Також варто відзначити, що ви можете практично миттєво перемикатися між відкритими додатками як між звичайними браузерних вкладками.

Скачати BlueStacks

Nox App Player

Має звичний для більшості користувачів робочим Android простором. У додатку можна активувати root-права, налаштувати продуктивність, змінити обсяг оперативної пам’яті, що виділяється, вказати використовуване кількість ядер процесора, а також поміняти орієнтацію і масштаб вікна.

Деякі ігри, що запускаються в емуляторі можуть працювати нестабільно, але ця обставина нітрохи не позначається на його роботі з звичайними застосуваннями.

Скачати Nox App

MEmu

Російськомовний емулятор, який, насамперед, заточений на ігри. Для цього у Memu є емуляція повноцінного геймпада і спеціальна клавіатура. Програма без проблем працює з Google Play і підтримує інсталяцію APK-файлів. Ми вже торкалися цього емулятора в одній з попередніх статей.

Крім того, MEmu дає можливість емулювати ресурсомісткі ігри – з продуктивністю справи йдуть добре, а от якість зображення відчутно страждає.

Підтримується швидкий обмін файлами між емулятором і ПК, є свій каталог аплетів. Також є можливість включення режиму суперкористувача (root).

Скачати MEmu

Koplayer

Безкоштовний ігровий емулятор, який без особливих проблем працює навіть на старому «залозі». Скромні системні вимоги – це головна перевага Koplayer. Посудіть самі. Якщо більшість емуляторів потребує мінімум 4 Гб оперативної пам’яті, то Koplayer може обійтися і 2 Гб.

Для інсталяції програм доступний Play Маркет і сторонні APK-файли. Серед сильних сторін Koplayer можна також виділити можливість тонкої настройки клавіатури під кожну гру. В якості інструменту управління можна використовувати як звичайну мишку, так і геймпад.

Скачати Koplayer

Genymotion

Відмінна програма для розробників мобільних додатків, яка дозволяє емулювати величезна кількість Android-пристроїв.

Перш ніж завантажувати програму, вам слід завести аккаунт на сервісі Genymotion – його дані будуть потрібні для авторизації.

Genymotion навряд чи підійде простим користувачам: підтримки російської мови немає, а програми з Play Маркету часто просто відмовляється запускатися.

Однак якщо ви є початківцям Android-розробником, то Genymotion принесе вам масу користі. Ви зможете проводити різні тести, відточуючи свої навички.

Офіційний сайт Genymotion

Що ще потрібно знати про Android-емуляторах

По-перше, більшість емуляторів, як правило, досить вимогливі до об’єму оперативної пам’яті. Мінімальний обсяг оперативної пам’яті для стабільної роботи даного типу програм – 4 Гб.

По-друге, зверніть пильну увагу на актуальність драйверів відеокарти. Вони зобов’язані бути самими свіжими.

Відвідайте сайт виробника графічного адаптера і дізнайтеся, які драйвера у них є для вашої відеокарти. При наявності нових драйвером, не замислюючись, встановіть їх. Це допоможе вам уникнути проблем не тільки з Android-емуляторами, але і з більшістю сучасних комп’ютерних ігор.

Читайте також:

Як прискорити Android смартфон?

Як зламати wifi за допомогою Android смартфона?