Яндекс.Заправки або повертаємо 10% за оплату палива на Лукойл

5

Нещодавно російський пошуковий гігант представив сервіс «Яндекс.Заправки«, що дозволяє заповнити бак, не відходячи від автомобіля. До 15 липня, користувачам нараховується кэшбэк 10% на картку, з якої здійснюється оплата. А тепер детальніше розповім як користуватися цим дивом технічного прогресу.

На головному екрані відображається схема з вашим місцем розташування.

Спочатку додамо картку лояльності «Лукойл» для нарахування звичних бонусних балів. Введіть номер, вказаний на пластику і дочекайтеся перевірочного коду.

Далі прив’яжемо банківську картку з якої будемо проводити оплату. На неї ж через 3 дні повернеться 10% від суми витраченої на заправку вашого авто.

Приїжджаємо на заправку, в додатку вибираємо АЗС, на якій ви перебуваєте. Вставляємо заправний пістолет в бак, на телефоні вказуємо номер колонки, вид палива і кількість літрів або суму, на яку хочете здійснити заправку.

Я заправляв 95 бензин за 1900 рублів. Після здійснення оплати колонка автоматично включиться і почне подачу пального. Просто, зручно і не треба ходити до каси і назад, всі операції виконуються не відходячи від транспортного засобу.

Завантажити додаток для Android

Завантажити додаток для iOS

Діліться враженнями від використання програми в коментарях, діліться статтею з друзями в соціальних мережах

Читайте нас в