Blizzard винагородили фаната,який повернув вихідний код StarCraft

6

Khemist49,користувач сайту Reddit, розповів про свою незвичайну знахідку на початку квітня. Серед різних брендових товарів Blizzard, які гравець придбав на eBay, він виявив CD-диск з вихідним кодом оригінального StarCraft 1998 року.

Користувачі Reddit поділилися на два табори.Одні просили Khemist49 «злити» отриманий код . Інші ж вважають, що залишати у себе таку цінну знахідку неправильно. Сам Khemist49 заявив, що виникла дилема зводить його з розуму.

Через деякий час, фанату подзвонив юрист з Blizzard, який попросив повернути копію, бо на ній міститься «інтелектуальна власність та корпоративні секрети». Спочатку Khemist49 хотів порадитися зі своїм адвокатом, але в підсумку вирішив підкоритися вимогам. В якості подяки компанія відправила йому диск з Overwatch і зарахувала на його рахунок в магазині Blizzard 250 доларів.

3 травня Khemist49 розповів, що отримав черговий телефонний дзвінок від співробітників компанії,які запросили його на BlizzCon і оплатили всі витрати,а також дали можливість випити з ними.
Також Blizzard надіслала настільки лояльним гравцеві коробку з різними аксесуарами, зробленими в стилі Overwatch і Diablo.Khemist49 сказав, що компанія таким чином хотіла висловити подяку не тільки від свого імені, але й від усього ігрового співтовариства StarCraft.