Google Chrome 68 береже оперативну память

7

Активне використання сучасних браузерів може призвести до споживання великої кількості системних ресурсів, таких як оперативна пам’ять. Це двостороння проблема, так як залежить і від мультимедійного контенту, розміщеного на сторінках. Google посилено працювала над вирішенням проблеми, яке вже доступне для користувачів Chrome 68. Нова версія включає в себе цікаву функцію під назвою Page Lifecycle, розроблену, щоб запропонувати ефективне рішення.

Важливим поліпшенням у новій версії є впровадження алгоритмів, які регулюють використання системних ресурсів. Для досягнення цього ефекту Chrome тепер може зупиняти і перезапускати неактивні веб-сайти по мірі необхідності. Тим не менш розробникам необхідно оптимізувати свої сторінки Page Lifecycle, якщо вони хочуть скористатися цією цікавою функціональністю в браузері.

Тут слід зазначити, що нова технологія також може використовуватися прогресивними веб-додатками в Інтернеті, які стають все більш популярними. Зниження споживання системних ресурсів повністю залежить від оптимізації коду і різних версій Google Chrome. Нова версія браузера також включає ряд поліпшень, пов’язаних зі стабільністю та безпекою, які користувачі оцінять по достоїнству. На закінчення відзначимо, що Chrome 68 вже доступний для завантаження.

Читайте нас в