Друга життя телефонних будок Лондона

4

Лондон. Один із символів міста, старі червоні телефонні будки, які ось-ось стануть зеленими. І справа не тільки в кольорі. Молодий стартап перетворив старі покинуті будиночки в безкоштовні точки зарядки для смартфонів, планшетів та інших електронних гаджетів: вони називаються Solarbox. І без виділення ниграмма вуглекислого газу. Фактично, фотоелектрична панель, встановлена на даху, забезпечує електрика.

1 жовтня минулого року, на Тоттенхем-Корт-роуд була введена в експлуатацію перша зелена будка, і вже зараз різних точках міста побудовані нові. Ідея належить Кірсті Кенні і Гарольду Крастону, двом студентам Лондонської школи економіки, якими в минулому році вдалося почати свій проект, створивши стартап.

« Наша ідея народилася з нашого інтересу до використання громадського простору та відновлюваних джерел енергії та спрямована на надання послуг, які дійсно потрібні людям. Використовуючи сонячну енергію і пере обладнавши старі телефонні будки, ми змогли забезпечити реальне рішення з екологічної точки зору », — сказав Кірсті Кенні.

Будь-хто може їх використовувати, не сплачуючи ні копійки. Реклами, розміщеної на стендах, буде достатньо, щоб погасити всі, пропонуючи перехожим безкоштовний і 100% екологічно чистий сервіс.

Проект не залишився непоміченим. влітку 2018 він також отримав грант у розмірі 5000 фунтів стерлінгів від мера Лондона в рамках конкурсу з низько углеродистому підприємництва 2018 року.

«Приємно бачити, що наші молоді підприємці вже реалізували цю блискучу ідею. У нашому сучасному світі, де майже ні один лондонець не обходиться без серії персональних електронних пристроїв в руках, настав час, щоб наші знакові телефонні будки були оновлені до 21-го століття, щоб бути більш корисними, більш стійкими », — сказав мер. Борис Джонсон.

Але це, на щастя, не єдина ініціатива такого роду. Також в Лондоні була запущена програма Photo Me з наявністю кіосків для фото карт на сонячних батареях. А близько року тому Нью-Йорк перетворив старі каюти в пункти зарядки для електромобілів.