Чистка ноутбука: як і навіщо

6

Найбільш імовірною причиною того, що під час роботи гріється ноутбук, є його забруднення пилом. У статті коротко пояснюється, чому так важливо вчасно провести чистку ноутбука.

Профілактична чистка вашої персональної техніки здатна продовжити її життя і значно поліпшити якість роботи. Адже весь пил і бруд, яка осідає на корпусі ноутбука і всередині його стає перешкодою для нормальної циркуляції повітря, що призводить до некоректної роботи охолоджуючих пристроїв, кулера і вентиляторів. Теплообмін усередині корпусу ноутбука порушується через шар спресованого пилу, яка виглядає як шматок щільного повсті і перешкоджає нормальній роботі всієї системи.

Охолоджуючі елементи допомагають процесорам (графічному і центральному) працювати без перегріву, але коли ця функція виконується незадовільно, процесор просто відключається, даючи можливість системі охолодитися.
Крім корпусу ноутбука в нашому сервісному центрі ефективно чистять клавіатуру та екран, повертаючи їм приємний і свіжий вигляд.
В результаті перегрівання корпусу ноутбука можливі перегорання процесора або вигорання елементів плат. Важливо уяснити для себе раз і назавжди, що профілактика та чистка ноутбука – це завжди дешевше, ніж його ремонт!


У сервісному центрі ваш пристрій почистять із застосуванням спеціальних засобів, міні-пилососа, балонів із стисненим газом, спиртових серветок. Крім того, інженери замінять термопасту і почистять контакти.

Читайте нас в