NM Card замінять MircoSD на новітніх пристроях Huawei

5

NanoMemory card від Huawei мають ідентичний Nano-SIM розмір і розташовуються у другому слоті для сім карт

Під час представлення нової лінійки смартфонів Huiawei представили світові новий вигляд пристрою, що доповнює розмір внутрішньої пам’яті гаджета і дали йому назву Нано пам’яті, яке замінює стандартну карту пам’яті (microSD) для нових смартфонів Mate 20 і Mate 20 Pro.

Цей пристрій має обсяг від 128 гігабайт і швидкість запису до 90Мб/с. Це відповідає класу швидкості, необхідному для запису відео формату 4к і вище.

Так як у dual-sim Mate 20 і Mate 20 Pro NM card займає другий слот для Sim, користувачам доведеться робити вибір між другою сім-картою та додатковою пам’яттю.

В даний момент компанія Huawei є абсолютним монополістом у володінні даною технологією, як в плані ексклюзивності для своїх смартфонів, так і в плані виробництва даних карт пам’яті. Поширення цієї технології між іншими компаніями стане новим кроком у сфері пристроїв зберігання пам’яті і новим стандартом для всіх смартфонів.

Проте нам все ще необхідно дочекатися подробиць від Huawei щодо ціни та доступності Нано карт. За чутками ціна 128GB NM Card складе близько 50 Євро.

До речі, новинки Mate 20 і Mate 20 Pro доступні для замовлення на офіційному сайті компанії Huawei за ціною 57 700 і 77 700 рублів відповідно.