Instagram тепер веде статистику витраченого часу.

7

У серпні цього року Facebook і Instagram оголосили про введення статистики, яка показує користувачам як багато часу вони проводять у цих додатках.

З тих пір про нововведення нічого не було чутно, поки в цьому місяці Instagram не представили нову опцію «Ваша активність», яка включає в себе інструменти, що дозволяють встановлювати обмеження на проведене у додатку час і можливість відключити Push-повідомлення. Випробувати нову фішку можна натиснувши на іконку бургера і вибрати опцію «Ваша активність» на сторінці вашого профілю.

Таким чином, нововведення Facebook і Instagram націлені на можливість дати користувачам більше контролю над соціальними мережами, які можуть погано позначитися на психічному та фізичному здоров’ї при надмірному використанні.(Існують тонни доказів, що Facebook і інші соц.мережі насправді шкідливі для нас.)

Судячи з недавнього випуску «Screen Time» від Apple і панеллю керування «Digital wellness» від Google, Компанії дійсно починають піклуватися про тайм-менеджменті користувачів, який останнім часом став серйозною проблемою для багатьох користувачів.

Від батьківської компанії Instagram — Facebook на даний момент не було ніяких новин про їх статистикою, під назвою «Ваш час на Facebook«, яке було анонсовано разом з анонсом від Instagram цього літа. Сподіваємося, що вони ще встигнуть допилити.

Не забувайте підписуватися на наш Instagram аккаунт.

Джерело: https://www.theverge.com