Чутки про швидкий вихід Xiaomi Mi 9

5

Пройшло більше п’яти місяців після виходу на ринок Xiaomi Mi 8, класичного флагмана з потужною апаратною платформою і дизайнерському рішенні в стилі останніх «яблукофонів».

Є надія, що наступник отримати якісь індивідуальні риси. 23 жовтня цього року, отримано повідомлення про Xiaomi Mi 9, з потрійний основною камерою з провідним датчиком від компанії Sony.

За інформацією концептів і чуток, тренд моноброви в даній моделі відсутній. Рамки будуть зменшені, а фронтальна оптика «кругляшной», схожої на виріз у дисплейному модулі. Також, джерело розкриває характеристики майбутньої новинки.

Працювати Мі 9 буде з чіпсетом Snapdragon 8150 в комплекті з 10 ГБ ОЗУ і 512 Гігабайтами внутрішнього накопичувача. АКБ обіцяють 4000 маг з швидкою зарядкою на 40 Вт і можливістю бездротової зарядки. Апарат буде підтримувати мережі 5 покоління (5G), максимальна швидкість передачі даних в теорії складе 5Гб/с. Орієнтовний цінник на новий смартфон стартує з 430 доларів.
До виходу новинки часу не мало, і дані чутки про характеристики цілком передбачувані на тлі майбутніх новинок. Можна і до ворожки не ходити, щоб зрозуміти, яка апаратна платформа буде стояти в майбутніх флагманах. Дата релізу поки не відома. Чекаємо більше даних про новинку від компанії з Піднебесної.