«ВКонтакте» готує ігрову платформу для Indie-розробників

7

22 жовтня відбувся анонс нової площадки від ВКонтакте, націленої на розміщення ігор для PC від незалежних розробників.

Компанія надала не настільки багато інформації з приводу свого нового проекту. Поки що достеменно відомо лише те, що він буде запущений в першій половині 2019 року і розташуватися в розділі додатків. ВКонтакте збирається залишити більшу частину прибутку розробникам, але яку саме , поки не відомо.

Серйозні наміри

Для ВКонтакте майданчик стане вже другим великим анонсом за цю осінь. Соціальна мережа запустила свій сервіс дистрибуції ігор у вересні, назва якому «Магазин ігор«. У ньому розташувалися гри від видавців Electronic Arts і Activision Blizzard, також в магазині можна придбати підписку на PlayStation Plus і Xbox Live.

Максим Бабічев, керівник ігровий майданчики, бачить мета нововведення в тому, щоб «Дати творцям ігор для PC доступ до аудиторії соціальної мережі».

Про те, що ВКонтакте готує свою майданчик PC-дистрибуції було відомо заздалегідь. Вперше про неї компанія заявила ще на Spb Gamedev Meet-up в квітні 2017 року. Також Максим Бабічев упомянал майданчик на недавно минулому VK High Score в Москві.