Топ 5 безкоштовних MMORPG

6

Кращі безкоштовні MMORPG за весь час, не втратили своєї популярності і до того ж абсолютно безкоштовні. На одвічне питання: «У що пограти?», тепер знайдений відповідь.


Blade & Soul


Знаменита компанія, яка розробила всім відомий Lineage II зайнялася новим проектом, випустивши Blade & Soul. В Кореї вона вже здобула велику славу і є популярною грою для кібер спорту, збираючи безліч шанувальників-глядачів.
З мінусів, мабуть, можна виділити те, що для кожної раси є кілька певних класів. І якщо ви хочете стати кимось більше з запропонованого, то не вийде.
Раси всього чотири і представляють вони собою людей різної комплекції. Остання правда відрізняється тим, що має вушка, така бойова раса підлозі котиків.

Blood and Soul


Гра намагається догодити двом категоріям користувачів, ті, що обожнюють бій один на один і масові битви, і тим, хто просто обожнює провести час у цікавій компанії друзів і відпочити в грі припустимо за збором трав або подорожі по світу.


Так само є можливість зайнятися торгівлею або побудувати власний індивідуальний місто, а це дуже і дуже здорово. Можливість створити осередок суспільства вступивши в шлюб в Blood and Soul надається кожному гравцеві. Створити повноцінну сім’ю? Запросто. Безліч смайликів і команд, які виражають емоції гравця через персонажа і багато іншого. І в противагу соціальному житті і для різноманітності другої категорії: підземелля, арена, квестові завдання.
Класу чотири: воїн, маг, бард і стрілок.
Графіка так само чудова.


Dragon Knight 2


На жаль великим мінусом гри є наявність всього двох класів: воїн і маг, але вони настільки добре опрацьовані, що кожен з гравців практично індивідуальний. Величезний вибір здібностей приємно здивує гравця і заповнить втрату класів у повній мірі.
Покрокова система боївки дозволить гравцеві вибрати найбільш зручну стратегію для розгрому противника.
Також є система найму соратників і братів по зброї, і елементи класичної ММОРПГ, разом з битвами PvE і PvP-арена. Традиційні квести теж є, простіше кажучи є чим зайнятися.

ArcheAge


MMORPG, в якій свобода гравця лежить в основі. Гравець може зайнятися практично що завгодно. Наприклад, якщо один з гравців вбиває без розбору направо і наліво, благочестиві гравці не мали за собою жодних колишніх ігрових «проколів», можуть посадити буйного у в’язницю, де він буде проводити деякий час онлайн без можливості вибратися.


Торгівля так само лежить на плечах гравців, а значить, і економіка світу. Можна зайнятися вантажоперевезеннями, а можна продавати лут вибитий в підземеллях або з мобів. Море так само відкрито для битв або торгівлі. Створення та продаж власних виробів можлива й вельми популярна.
Гравцям дозволяється побудувати будинок і своє натуральне господарство разом з вибором площі. Так що для соціальних гравців ArcheAge підходить чудово.
У містах панує порядок і спокій і НПС і користувачами. Є арена і багато іншого.

Revelation Online
Досить яскравий представник жанру MMORPG ігор. Дана гра вийшла в Китаї, фірма випустила її має запам’ятовується назва NetEase, яка має зв’язки з компанією Blizzard.
Гра випущена в кілька мультяшному, «мильному» стилі і купою спецефектів під час бою, на щастя (і подив), вони не виглядають безглуздо, або занадто зухвало. До того ж в налаштуваннях гри є можливість поставити ефекти на мінімум.


У Revelation Online передбачається можливість польоту і битв в повітрі з іншими гравцями на власних крилах, варто так само згадати про величезні битви між гільдіями, підземелля на будь-який смак і колір, відкритий красивий світ, опрацьований, а так само шлюби, одностатеві в тому числі.

Сторінка в магазині Steam

https://store.steampowered.com/app/876330/Revelation_Online/