Навіщо Facebook рветься в космос?

7

Розвідники з організації EEE Spectrum знайшли сліди Facebook в космосі. Виявляється, Марк Цукерберг і його команда розробляє тестовий супутник, який зможе передавати високошвидкісний інтернет деякими землянам. Зовсім недавно керівництво Facebook дійсно проговорився про проект «Афіна». У чому його суть?

Це тестовий супутник, що зовсім скоро буде підкорювати космічний простір. Насамперед хлопці з Фейсбук хочуть забезпечити швидким інтернетом ті країни, які цього потребують. Також вони бажають «доставити» надшвидкий інтернет у важкодоступну, сільську місцевість. Журналісти з англійського видання Wired почали дізнаватися інформацію про «Афіні».

У результаті з’ясувалося, що компанія планує здійснити тестовий запуск супутника Athena на початку 2019 року. Залишилося чекати зовсім не довго, принаймні, з космічної точки зору. Співробітники Фейсбук сподіваються на розвиток супутникового інтернету, можливо, незабаром більшість жителів нашої планети будуть використовувати саме цей тип зв’язку.

Безумовно, єдина Афіна не зможе задовольнити запити землян, найбільше надій покладається на компанії SpaceX і OneWeb. Ілон Маск і його колеги по цеху вже здійснюють запуски альфа супутників. У планах компаній вивести більше чотирьох тисяч негабаритних супутників на навколоземну орбіту, в перспективі вони почнуть надсилати швидкий інтернет на землю, так як будуть курсувати на малій висоті.

Дивно, що хлопці з Facebook вирішили задіяти супутники для трансляції інтернету, адже раніше вони планували роздавати мегабиты за допомогою безпілотних літальних засобів, але перспективний проект з незрозумілих причин був закритий.

Майбутнє вже на порозі, гігабітний канал зв’язку вже скоро стане доступний для більшості користувачів.

Джерело: mirvokrug.blog

Читайте нас в