Свіжі рендери Apple iPhone 8

7

@OnLeaks опублікував у своєму твіттері нову серію якісних знімків, яка на поточний момент, зможе дати нам найкраще уявлення про те, який дизайн наступного iPhone 8 від Apple.

Рендери засновані на заводських CAD-дизайнах, і до теперішнього часу @OnLeaks оприлюднив досить багато зображень непрезентованих публіці гаджетів, які опинилися на 100% близькі до оригіналу.

За інсайдерською інформацією з численних джерел компанія з Купертіно розглядала кілька прототипів «Вісімки», тому кінцева версія гаджета може відрізнятися від варіанту, представленого нижче.

За твердженнями, габарити iPhone 8 складуть 143,5 x 70,9 x 7,7 мм, 5,8-дюймовий безрамковий OLED-дисплей оснастять «віртуальної» клавіші «Додому». А на задній панелі новинки, мабуть, буде встановлено подвійний вертикальний об’єктив камери (є інформація, що датчик відбитків пальців перенесуть на задню панель).

Деякі аналітики вважають, що Apple може показати iPhone 8 вже на початку літа (на WWDC 2017). Однак, швидше за все, пристрій буде представлено восени, коли Apple традиційно анонсує свої нові девайси.

Час покаже, чи правдиві були ці зображення, тим більше, що чекати залишилося не так вже й багато.