Black Desert Online — Припинення співпраці з GameNet.

7

Звідки ростуть ноги?
Як відомо, реліз BDO в Росії відбувся 3 роки тому під піклуванням сервісу GameNet, який встиг навести шуму з-за чуток про наявність трояна в своєму лаунчер.

З моменту глобального релізу гри в 2014-2016 роках компанія Pearl Abyss додає в гру новий контент і різноманітні івенти.

З 12 жовтня 2018 Pearl Abyss вела переговори з GameNet, маючи намір оперувати всіма правами Black Desert Online. Компанії не змогли прийти до компромісу. Таким чином, Pearl Abyss не вдалося перенести всі ігрові дані законним шляхом, і як наслідок — компанія не змогла отримати історію покупок, файли перекладу і базу даних. Єдиним виходом для Pearl Abyss буде продовження роботи без цих даних.

Плани на майбутнє.

Так як компанія буде змушена працювати без локалізації, розробленої GameNet, їй буде необхідно почати роботу над перекладом спочатку. На даний момент Pearl Abyss не може сказати, скільки часу займе робота над локалізацією, але обіцяє повідомляти гравців про прогрес кожну середу.

Як було зазначено вище, компанія не змогла отримати права на перенесення персонажів, з-за цього гравці будуть змушені втратити весь свій прогрес. Тому Pearl Abyss бажає забезпечити російськомовне ком’юніті самим свіжим контентом.

Також компанія планує збільшити штат російськомовних співробітників, провести ретельну підготовку по обслуговуванню гри на території РФ і встановить новітнє обладнання.

Рекомендую до прочитання статтю ТОП 5 Безкоштовних MMORPG