8 причин спробувати Яндекс.Браузер

8

Якщо ви давно придивляєтеся до браузера від компанії Яндекс, але ніяк не наважуєтеся перейти на нього, то дана стаття допоможе вам прийняти правильне рішення. Ви дізнаєтеся про декілька вагомих причини спробувати Яндекс.Браузер.

Голосовий помічник Аліса

Мабуть, єдиний адекватний російськомовний асистент. Вона допомагає керувати браузером і комп’ютером за допомогою голосу. Відкривайте сайти, переглядайте історію браузера, дізнавайтеся погоду на завтра, курси валют, можна навіть вимкнути комп’ютер за допомогою голосових команд. Нещодавно співробітники Яндекса заявили про намір вбудувати Алісу в побутову техніку.

Новий, сучасний інтерфейс

В першу чергу, варто загострити увагу на інтерфейсі, який носить назву «Кусто». Він характеризується напівпрозорість графічних елементів, можливістю вибору місця розташування вкладок, а також кольоровими табами, які автоматично підлаштовуються під колір поточної сторінки.

Також варто відзначити, що інтерфейс програми стрімко розвивається: кожна нова версія браузера несе в собі які-небудь важливі зміни.

Тісна інтеграція з фірмовими сервісами Яндекс

Якщо ви не уявляєте свого життя без сервісів Яндекса, то вибір браузера цієї компанії є цілком логічним рішенням. Програма включає в себе величезну кількість корисних опцій і доповнень, які суттєво спростять роботу з фірмовим пошукачем, картами, хмарним або музичним сервісом і абсолютно новим проектом — маркетплейсом «Беру». У цій статті ви знайдете його більш докладний опис і кілька промо-кодів на знижку

Інтегрований блокувальник реклами

Яндекс.Браузер здатний ефективно блокувати нав’язливі рекламні блоки. Це стало можливим завдяки вбудованому адблокеру. Примітно, що в плані блокування реклами вам надається повна свобода дій. Ви можете приховувати банери на одному конкретно взятому сайті або прибирати окремі рекламні оголошення. Який ще браузер може запропонувати подібне?

Безпека

Одна з ключових сильних сторін Яндекс.Браузера. Зазначимо, що програма має вбудований антивірус, який надійно захищає вас від зловмисних файлів в режимі реального часу. Ви будете повідомлені про підозрілих сайтах та інших потенційні небезпеки, які можуть вплинути на функціонування компонентів вашого ПК.

«Турбо-режим»

Спеціальний режим для прискорення повільного інтернет-з’єднання. Він стискає вміст веб-сторінок на центральному сервері і лише потім передає його в браузер. Це не тільки прискорює завантаження сторінок, але і заощаджує вам інтернет-трафік.

Надійний захист паролів

Браузер захистить вашу конфіденційну інформацію, створивши складний для злому пароль, збереже його і сихронизирует між вашими пристроями.

Синхронізація з різними платформами

Яндекс.Браузер без проблем синхронізується з усіма розповсюдженими цифровими пристроями. Історія переглядів, закладки, паролі на різних девайсах і операційних системах. Без цієї важливої особливості практично неможливо уявити будь-який сучасний браузер.

Щоб максимально використовувати можливості Яндекс.Браузера, завантажте його на всі платформи, якими користуєтеся

Завантажити для pc

Завантажити для Android

Завантажити для iPhone і iPad

Як бачите, Яндекс.Браузер заслуговує вашої уваги. Встановіть цей чудовий веб-оглядач. Розчаровані ви точно не будете.