Оновлення Навітел навігатор самому

7

Початок літнього сезону і вихід нової версії Навітел, говорять про те, що пора оновити навігатор для комфортних поїздок, завантаживши останні версії карт. Зараз ми детально розглянемо як зробити це самостійно.

У даній статті ми розглянемо оновлення автонавігатора. Стаття для андроїд пристроїв тут

Існує два способи оновлення навігатор. В даній статті розглянемо варіант оновлення через фірмову програму від Navitel.

Стаття по ручному оновленню навігатора тут.

Перший спосіб підходить для ліцензійної версії Навітел.

  • По-перше, викачуємо програму оновлення Навітел з офіційного сайту Navitel Navigator Update center і встановлюємо її на свій комп’ютер. (файл переклав в хмару, у зв’язку з тим, що офіціали часто змінюють назву оновлювача)
  • По-друге, підключаємо навігатор до ПК і запускаємо встановлений софт. Повинно з’явитися таке вікно.
  • Тиснемо кнопку оновлення, переходимо до наступного пункту
  • Погоджуємося із запропонованими оновленням, це ж офіціали:). ( у мене навик попався версія 3,2 приблизно рік випуску навітел 2007-2009 зараз точно не згадаю, ух і динозавр, його будемо оновлювати довго, але зате всі нюанси встигнемо висвітлити)
  • Наливаємо каву/чай/газовану воду
  • Чекаємо поки не вийде наступне вікно
  • Встановився Навтиел Версії 9,1 не самий свіжий, однак для нашого динозавра це апгрейд років на 7-8. Давайте подивимося які карти нам запропонує оф. установник
 • Тиснемо кнопку скачати в головному меню, для прикладу картинка вище

 • як результат потрапляємо в меню карт, які можуть бути завантажені, для моєї версії це Росія і оглядова карта світу, тобто як глобус ви зможете використовувати весь світ, але маршрутизація(прокладка маршрутів буде тільки з РФ), клікаєм по великій зеленій кнопці, і насолоджуємося приготованим заздалегідь напоєм, а то і не один раз. Завантаження карт процес набагато більш ємний довгий ніж самої програми, тому чекаємо.

І так бачимо, версія карт Q1 2016(мені знадобилося 50 хвилин для завантаження 2 Гб з серверів Navitel). До речі якщо пам’ять вашого пристрою менше 4 Гб, і ви хочете всю Російську Федерацію, потрібна флешка мінімум гіга на чотири, інакше будуть помилки, як у моєму випадку.


Ліцензійний Навітел завжди можна придбати тут

Якщо у вас виникли питання, пишіть у коментарях.

Читайте нас в