Power Bank — необхідність в наші дні + конкурс!

7

Зовні пристрій являє корпус з акумулятором всередині і декількома портами зовні. Потрібен він для зарядки мобільних пристроїв, коли під рукою немає розетки. Power Bank має вихід USB, від якого можна зарядити все: планшет, плеєр, телефон, навушники, годинник, чохли, а в деяких випадках навіть ноутбук. Поруч знаходиться порт microUSB. Він потрібний для підзарядки акумулятора. На торцевій стороні корпусу є індикатор, який показує відсоток заряду батареї Power Bank’а.

Деякі моделі оснащені сонячною панеллю. Тобто вони можуть заряджатися від сонячної енергії, досить лише покласти гаджет на сонці. Вони підійдуть для любителів рибалки, походів, подорожей. У більшість моделей вбудований ліхтарик, який задіюється подвійним натисканням кнопки управління. Застосування йому очевидно.

Матеріал корпусу найчастіше виконаний з пластика. Це робить пристрій більш легким. Power Bank з металевим корпусом більш міцний і надійний, але в дещо дорожче. Існує два типи зовнішніх акумуляторів: літій-іонний і літій-полімерний. Перший більш популярний і має кілька переваг: невелика вага, відсутність ефекту пам’яті і низький саморозряд. Літій-полімерний акумулятор – це вдосконалена модель літій-іонного. З плюсів цього типу акумулятора: велика щільність енергії.

Зараз на ринку дуже багатий вибір зовнішніх заряджаючих пристроїв. Всі вони розрізняються за розмірами, вагою, дизайну, формі і звичайно ж ємності акумулятора. Вона варіюється від 1000 mah до 20000 mah. Акумулятори з великою ємністю ідеально підійдуть тим, хто проводить багато часу в дорозі. За допомогою їх можна кілька разів зарядити телефон.

Як же користуватися цим пристроєм? Для того щоб зарядити який-небудь гаджет від зовнішнього зарядного, потрібно з’єднати дротом акумулятор і пристрій, натиснути на кнопку старту і чекати поки телефон зарядиться. Під час зарядки так само можна користуватися гаджетом. Коли ж бочонок розрядиться, його можна буде зарядити від розетки.

Power Bank — це аксесуар, який вкрай необхідний в наш час. З ним можна не боятися вийти на вулицю з розрядженим телефоном. Зовнішній акумулятор буде дуже корисний для людей, що знаходяться в поїздках, походах.

А для передплатників нашої групи вконтакті ми приготували чудовий конкурс.

PowerBank за репост!

Умови проведення:
Бути учасником групи vk.com/gadgetman35
Зробити репост цього запису у себе на стіні і не вилучати до закінчення конкурсу.

01.12.2018 виберемо випадкового переможця!

Відправимо приз в будь-яке місто Росії.

Красивий, елегантний, швидка зарядка і широка сумісність
Зовнішнє зарядний пристрій ORICO R2000 вигідно відрізняється завдяки своїй округлої форми і приємному дизайну. Роз’єм USB здатний забезпечити силу струму в 1А. Її вистачить для зарядки будь-яких сучасних смартфонів. ORICO R2000 сумісний з більшістю сучасних смартфонів і компактних пристроїв, які можуть заряджатися від порту USB.