Кращі браузери для мобільних пристроїв

7

Мобільний інтернет-серфінг зараз популярний як ніколи, тому браузери стають все досконалішими і досконаліше. У даній статті ви дізнаєтеся про кращі браузерах для мобільних пристроїв, які дозволять вам насолоджуватися інтернет-простором без будь-яких обмежень.

Google Chrome

Мабуть, самий відомий і авторитетний браузер для Android-смартфонів. Він не тільки зручний і ергономічний, але і неймовірно швидкий.

Зовні програма дуже сильно схожа на настільний варіант Chrome, тому освоювати її інтерфейс з нуля вам не буде потрібно.

Додаток вбереже вас від небезпечних сайтів, заощадить ваш трафік, і приховає вашу реальну особу під час інтернет-серфінгу.

До слабких сторін софта можна зарахувати відсутність спеціалізованих розширень.

Завантажити Chrome в Google Play

Завантажити Chrome в App Store

Яндекс.Браузер

яндекс.браузер

Швидкий і безпечний браузер Яндекса для комп’ютера, смартфонів і планшетів на Android і iOS (iPhone і iPad). Прискорює завантаження при повільному з’єднанні, захищає від вірусів і шахраїв, робить пошук зручніше.

Новий, сучасний інтерфейс, тісна інтеграція з фірмовими сервісами Яндекс, інтегрований блокувальник реклами, «Турбо-режим», корисні доповнення, перекладач, миттєві відповіді і конвертер валют.

В одному з следующиъ статей, обов’язково розглянемо його більш докладно.

Скачати Яндекс.Браузер в App Store

Скачати Яндекс.Браузер Google Play

Браузер Dolphin

Надійний браузер, який володіє відмінною функціональною складовою і може похвалитися значним набором корисних опцій. Софт підтримує зміну тим оформлення, а також дозволяє налаштувати параметри конфіденційності та вхідні повідомлення.

Присутня підтримка жестів і Adobe Flash. Було дуже актуально, до тих пір, поки більшість сайтів не перейшли на HTML5. А ось економити трафік і працювати в режимі «невидимки» браузер не вміє.

Серед сильних сторін програми виділяється неймовірну зручність роботи і простота використання.

До слабких сторін браузера можна віднести вбудовану рекламу і відсутність додаткових розширень.

Завантажити Dolphin Browser в Google Play

Завантажити Dolphin Browser в App Store

Mozilla FireFox

mozilla-firefox

Від конкурентів браузер відрізняється підтримкою додаткових плагінів, які помітно розширюють його функціональну складову. Також програма володіє продуманим, ергономічним інтерфейсом.

В основі браузера лежить програмний движок Gecko, що підтримує всі основні онлайн-стандарти.

Крім того, Mozilla підтримує синхронізацію і володіє спеціальним інструментарієм для забезпечення безпечного інтернет-серфінгу.

Завантажити Mozilla FireFox в Google Play

Завантажити Mozilla FireFox в AppStore

Opera

opera

Справжній старожил на ринку мобільного серфінгу. Програма швидка, зручна і має масу достоїнств. Присутні всі потрібні опції: синхронізація, ефективна економія трафіку, режим «невидимки», робота з Flash-додатками. Також софт має досить привабливий зовнішній вигляд. Єдиною слабкою стороною Opera є невелика кількість параметрів, але якщо ви невимогливий користувач, то з цим недоліком можна легко змиритися.

Завантажити Opera в Google Play

Завантажити Opera в App Store

UC Браузер

Функціональний китайський браузер. Перший продукт засновника Xiaomi.

Основні функції програми – це відмінний менеджер завантажень, вбудований валютний конвертер, зміна стилю, погодний віджет і функція, що забезпечує комфортне читання.

Крім того, браузер вміє стискати користувальницький трафік, підтримує Adobe Flash і різні корисні доповнення. Також можна виділити опцію блокування реклами, досить якісну новинну стрічку та зручне взаємодія з хмарним сховищем власної розробки.

Завантажити безкоштовно безкоштовно UC Browser в Google Play

Завантажити безкоштовно безкоштовно UC Browser в App Store

А який браузер подобається особисто вам?

Читайте нас в