Total War Arena – ММО від розробників стратегії

7

Хлопці з Creative Assembly вирішили сколихнути ринок ММО, який перенасичений всілякими іграми. Як завжди, розробників підтримує їх видавець SEGA.

Що ж це за звір такий?

Незважаючи на назву Total War, потрібно відразу сказати, що це не продовження серії. Здебільшого це впровадження в жанри ММО і MOBA. Особливістю гри є стратегія в реальному часі проти гравців не один на один, а команда на команду. У нас її нарекли другим World of Tanks, правда, в іншому сеттінгу. Вам належить битися командою в 10 чоловік, у кожного в підпорядкуванні 2 або 3 загону в декілька сотень чоловік. Щоб перемагати, команді необхідно діяти дуже злагоджено. І сподіватися на те, що у ворожій команді будуть вперті одноосібники, які хочуть самі все зробити. На бета-тесті гра показала себе з хорошого боку і сподобалася багатьом гравцям.
Гра абсолютно безкоштовна, кожен може завантажити клієнт і насолоджуватися грою.

Чим же вона відрізняється від класичних ігор серії Total War?

1. На відміну від іншої серії, де був присутній покроковий режим на глобальній карті, де треба було пропускати хід, Arena цього режиму просто немає.
2. Тепер, як і говорилося раніше, режим гри включає в себе битву гравців кількістю 10 на 10.
3. Фракцій досить мало. Їх всього 3: Варвари, Греки, Римляни. Знаючи цю компанію розробників, можна спробувати припустити, що в гру додадуть ще кілька фракцій.
4. Кожен гравець у битві буде володіти декількома загонами, ще у гравця будуть в наявності герої, яких можна і потрібно буде прокачувати, як і юнітів вашої армії.
5. Ваш загін буде обмежений 100 солдатами, і, якщо подивитися, що кожен полководець володіє 2 або 3 загонами таких юнітів, в загальній складності битви будуть масштабними, адже все солдатів на полі бою буде майже 6000.
6. Розробники зробили упор на командну взаємодію гравців, за умови гарної комунікабельності і правильної тактичної складової слабка армія зможе без праці перемогти сильну.

Підсумок:

Підіб’ємо підсумок, гра безперечно варто того, щоб в неї пограти, адже вона абсолютно безкоштовно, до того ж якщо ви любитель жанрів MOBA або ММО. Це все та ж відмінна стратегія, правда, з невеликими відмінностями і поруч кількох важливих для механіки гри інновацій.

Завантажити безкоштовно Total War Arena безкоштовно можна на офіційному сайті

Читайте нас в