Ready or Not — відродження жанру тактичних шутерів

6

Ready or Not. А ви готові до симулятору відважного американського спецпідрозділу?

Ready or Notце вам не Rainbow Six:Siege, а стовідсотковий симулятор воєнізованого загону по боротьбі не тільки з великими терористичними угрупованнями, але і з початківцями свій тернистий шлях бандитами.

Ніхто не має найменшого уявлення про те, яким буде наступне завдання і ніхто не застрахований від форс-мажору. Злочинці можуть знаходитися в стані алкогольного сп’яніння і тоді зв’язати їх буде значно простіше, ніж якщо вони будуть тверезі, а їх план буде ретельно продуманий.
Великі труднощі будуть приносити не стільки необхідність бути тихими і спритними, скільки потреба уникнути загибелі в ході завдання, і убити негідника, значно попортив при цьому свою дорогоцінну репутацію.

Палиця о двох кінцях.

Як прекрасно не була б описана Ready or Not, і яку б графіку вона не мала, в трейлері так і не було показано геймплейного аспекту. Тим не менш, в Ready or Not користувачі можуть використовувати як укриття чи не всі об’єкти оточення, а так само різними способами взаємодіяти з дверима відкриваючи, і регулюючи швидкість їх відкрита за допомогою коліщатка миші, немов в Splinter Cell.

У той же час, геймери отримають детальну анімацію взаємодії спецназу — оперативники будуть діставати різні гаджети зі своїх кишень, систему пошкодження, що дозволяє поранити супротивників в різні частини тіла, а постріл у потилицю зможе зіпсувати навіть противнику зір. В добавок до вище перерахованого — досить значний арсенал спорядження, фаза тактичного аналізу бою, планування та виконання таких маневрів, як: блекаут електромереж,блокування входів і багато іншого.

Мультиплеєрна состовляющая.

Звичайно ж,Ready or Not має кооперативний режим на 8 чоловік для виконання місій сюжетної компанії і змагального мультиплеєра.

Вражаюче, чи не так?