Живі шпалери — Color in Motion Android

6

Впровадження операційної системи Android призвело до популяризації ще однією вельми примітною функції, яка стосується робочого столу кожного пристрою, що працює під управлінням програмного забезпечення.

Мова йде про живих шпалерах, представляють собою анімовані заставки робочого столу, відзиваються на дотик до екрану смартфона або планшета. З цього моменту шпалери для Android виконуються в двох варіантах: перший являє собою статичне зображення, а другий – живу і динамічну заставку. Причому останні шпалери є більш затребуваними серед користувачів смартфонів. Сьогодні живі шпалери на Андроїд поширені повсюдно.

Кілька заставок пропонується у вихідній версії програмного забезпечення і доступні відразу після включення тільки що купленого пристрою. Однак їх тематика і виконання досить прості, чого не можна сказати про саму ідею впровадження анімованих шпалер. Тому кожному власникові смартфона варто спробувати встановити більше живих картинок, тим самим персоналізіруя свій апарат.Тематика живих шпалер. Популяризація тенденції установки живих шпалер змушує багатьох користувачів смартфонів завантажити шпалери для Android з різних ресурсів. При цьому велика кількість тематик графічних оформлень по-справжньому нескінченно, тому кожен користувач може знайти собі потрібну оболонку і застосувати її до свого головного екрану пристрою.

Найбільше поширені такі теми як природа і природні явища, рослини, тема космосу і руху планет, падіння водних крапель, кораблі. Трохи рідше зустрічається анімація горіння полум’я, вибуху феєрверків, поведінки тварин. З цієї галузі найбільш часто зустрічаються анімовані версії акваріумів. Естетичні особливості живих шпалер.Важливо розуміти, живі шпалери для Android не лише як технічну новинку у сфері високих технологій, але і як естетичне задоволення. Статичні картинки, підібрані відповідно певній тематиці, вже давно перестали бути нововведенням, незважаючи на можливість їх установки у високому дозволі. Тому для операційної системи Андроїд шпалери повинні бути живими, від чого можна отримати масу задоволення, спостерігаючи за динамічним зміною подій на екрані, що відбувається в інтерактивному режимі, тобто, частково залежить від користувача смартфона.

Приємно спостерігати за природними явищами, які провокуються дотиком до сенсорного екрану. Заморожування на місці дотику, відлякування рибок і їх різкі рухи як захист від втручання в їхню ідилію на екрані, посилення вітру, поява кіл на воді – все це заспокоює і доставляє задоволення, чого поки не можна досягти на інших смартфонах, крім продуктів Apple і навіть комп’ютерах. Тому впровадження живих шпалер – це великий крок вперед, як у технологічному плані, так і в плані естетики мобільних пристроїв і їх програмних оболонок.

Є відмінне додаток Кольору в русі Color in motion Live Wallpaper від незалежного розробника Lev Berezkin. Плавна анімація, абстрактна тематика, вдихни життя в свій телефон! Величезний плюс, який виділяє саме це додаток від інших — код додатка отпимизирован настільки грамотно, що воно не витрачає зайвий заряд акумулятора. Відмінно підійдуть для AMOLED екранів.

Основні можливості:
1. Безмежна комбінація кольорів
2. Регульована швидкість анімації
3. Вибір плавності анімації (15, 30, 45 і 60 фпс)
4. 12 перетікають кольору в циклі
5. Сумісно з Action Launcher 3.
6. Багаті можливості редагування
7. Фон для накладення на градієнти

Можливості редагування:
1. Можливість вибору будь-якого кольору і відтінку
2. Зручний посторінковий перегляд перетікають градієнтів
3. Додавання нових або видалення існуючих сторінок:
— Нова сторінка створюється слідом за виділеної, копіюючи її кольору
— Видаляється сторінка, виділена в даний момент
4. Можливість копіювання і вставки як перетікають квітів, так і окремо сторінок в HEX форматі
— Можна скопіювати в текстовий редактор, змінити і повернути в додаток 😉

Сторінка програми Color in motion — Live wallpaper Google Play. Повна версія коштує 85 рублів.

Є кілька промо-кодів для активації повної версії.

U1ENYTZ47TN9PV8PTN2XVHV
BWCXDTYAUPDTJXHEVR0CBTM
XK3ESE4TQMJ8M6LYWLJ1VZM
7CB0FXZ27HYYVUBX25TKF27
85U75PALR9053L5PWP5TD33
2Y4XBQ9DFZJC9PJSF4MJ7UR
PU4K4L40US8NMD1CBC2RW4Y
XNGPFATELVCSL66BU8VPPQZ
QFPTGWF7XP0ZQHF8CRJFWT0
KJ0SWGFNHD9WEZLBRFXFYAB
QWB0TUB45CYA6AUW0QXLMNP
8XFCWRGSKTD1ZLCY1NN98VR
H7TJHVXCQB2FLB5RS2LCHPZ
NC65TF7FG448UWYL3ZBE214
K286H488HBAYHM1V2QP7U2Z
52QSV0ZD7M29JY2DNJV6J9T
N8TC5BCUQVFRT5BC6HUDQDJ
Відпишіть, будь-ласка в коментарях , коли активуєте код.