Apple відновлює виробництво iPhone X з-за провалу XS

7

Apple почала виробництво Iphone X з-за низького попиту на останні моделі XS XS і Max.

Дане рішення обґрунтовано договором з Samsung на купівлю певної кількості OLED дисплеїв. В цьому році моделі, оснащені OLED дисплеєм просто не можуть окупити витрати на виробництво, тому Apple довелося перевести конвеєри на виробництво більш дешевих смартфонів. Нагадаємо, що перед релізом iPhone XS, Apple знизила кількість проданих iPhone X, щоб підвищити продажі більш дорогої моделі.

У свою чергу сам iPhone X, завдяки своїй відносно недорогий для виробництва начинці, все ще здатний задовольнити більшу частину ринку.

Не варто забувати і про iPhone XR, який може повторити долю iPhone 5c. Той підвищив свої продажі лише через рік після релізу. iPhone XR є самим бюджетним смартфоном від Apple, випущеними в цьому році.

В честь чорної п’ятниці на TMALL стартує грандіозний розпродаж на моделі X і XS. Точну вартість можна дізнатися тут.

Здійснюючи покупки в інтернеті, не забувайте про кешбек сервіси такі, як EPN і LetyShop, щоб економити на розпродажах ще більше.

Якщо часто здійснюєте покупки на TMALL і AliExpress, рекомендую скористатися картою Тінькофф AliExpress. По ній можна отримати повернення додаткових 5% з ваших покупок. Замовте картку за цим посиланням та отримайте 1000 привітальних балів за покупку від 1000 рублів.