Самі дивовижні переваги iPhone XS

7

iPhone XS можна назвати вдосконаленою версією iPhone X. Напевно, вам цікаво, в чому полягають найбільш очевидні переваги свіжого смартфона від Apple. Через кілька миттєвостей ви задовольняєте свою цікавість. Отже, давайте почнемо.

Знімайте неймовірно красиві фотографії з допомогою подвійної камери

Камера нового iPhone XS досить суттєво оновилася, а це означає, що поява у вашій колекції великої кількості фотошедеврів не змусить себе довго чекати.

У порівнянні з торішнім iPhone X камера свіжого XR може похвалитися великою кількістю різних датчиків і програмних поліпшень, які виводять фото і відео зйомку на якісно новий рівень.

Зазначимо, що подвійний модуль основної камери володіє оптичним зумом і вміє знімати дивовижні портретні фотографії з розмитим заднім фоном. Більше того, ви навіть можете регулювати ступінь розмиття вручну.

Також не можна не виділити функцію Smart HDR. Вона дозволить вам отримувати якісні фотографії навіть при зйомці проти сонця. При цьому на знімку будуть зафіксовані навіть найдрібніші деталі навколишнього ландшафту.

Отримуйте задоволення від вражаючого стереозвуку

Смартфон оснащений дуже гучними стереодинаміками. Тепер ви будете отримувати ще більше задоволення від прослуховування улюбленої музики та перегляду фільмів.

Широке поділ звуку робить аудіо сцени більш вражаючими, ніж на пристроях всього з одним динаміком.

Працюйте довше

Ємність акумулятора iPhone XS становить 2658 mAh, iPhone XS MAX — 3179 mAh

Таких показників цілком вистачить для середньостатистичного використання смартфона в перебігу робочого дня. Відео iPhone XS може відтворювати приблизно на годину довше, ніж торішній iPhone X.

Також iPhone XS підтримує технологію швидкої зарядки. В сучасних реаліях ця особливість стала абсолютною необхідністю. Також підтримка бездротової зарядки. Детальніше читайте у статті

Як зарядити телефон по повітрю?

Вдосконалений Face ID

Тепер ця функція працює набагато швидше, що не може не радувати. Багато в чому це відбулося із-за істотно модернізованої мережі Neural Engine, вбудованої в процесор.

Одночасна підтримка двох sim-карт

Нарешті ця можливість дійшла і до iPhone. Тепер “яблучний” смартфон може повноцінно працювати з двома sim-картами. Але тут, звичайно ж, варто внести деякі поправки. Одна з цих карток буде віртуальною. Поки для нас це виглядає чимось незвичайним, але вже дуже скоро ситуація може кардинально змінитися. Вже зараз деякі російські оператори проводять активні тестування електронних sim-карт, які не вимагають фізичної присутності в телефоні. Хоча Китайська версія XS Max підтримує дві фізичні Sim-карти.

xs max dual sim

Прекрасний екран

OLED-екран нового iPhone дуже крутий. Він дозволяє милуватися чистими чорними відтінками, високою колірною точністю і підтримкою технології HDR, яка буде особливо корисна при прогляданні фільмів.

Також новий екран має в своїй основі функцію True Tone. Вона автоматично стежить за правильним балансом білого, щоб ви в будь-який момент часу могли насолодитися якісним зображенням незалежно від світлових умов навколишнього середовища.

Захист від води

Рейтинг вологостійкості iPhone XS підвищений до ip68. Варто відзначити, що це максимальне значення для мобільних девайсів.

Тепер ви можете додати свій смартфон на 2 метри під воду і тримати його там до 30 хвилин.

Важливо, що компанія Apple тестувала дану функцію в хлорованих і солоних рідинах, які, як відомо, набагато більш згубні для електроніки ніж звичайна вода. Однак пам’ятайте, що Apple може відмовити в гарантійному обслуговуванні, якщо з’ясуватися, що який-небудь дефект був викликаний потрапляння рідини всередину пристрою.

Неймовірна продуктивність

За обчислювальну потужність в iPhone XS відповідає новітній процесор Apple A12 Bionic,потенціал якого доповнюється розумною нейромережею з функцією машинного навчання.

Якщо відкинути всі сухі цифри і технічні факти,то можна сказати що процесор неймовірно потужний. Посудіть самі. Новий чіп може обробляти до 5 трильйонів обчислювальних операцій. Всього за одну секунду! У недавньому минулому це було абсолютною фантастикою.
Удосконалена запис відео

Компанія Apple запевняє, що в плані відео зйомки iPhone XS перевершує будь-який інший смартфон на ринку.

Модернізована система камер забезпечує поліпшення динамічного діапазону і суттєве зниження світловіддачі. У підсумку відзняте відео виходить дійсно дуже якісним.

Підтримка доповненої реальності

Одне з ключових переваг iPhone XS. Завдяки деяких нововведень користувачам стали доступні AR-ігри і програми.

Основний модуль камери ідеально визначає рівні і плоскі поверхні, а це означає, що ви зможете отримати абсолютно новий досвід AR. Фронталка в свою чергу обзавелася системою True Depth, яка потрібна для створення 3D-фону та різних барвистих ефектів.

У компанії Apple вважають, що за доповненої реальністю майбутнє. Дивлячись на iPhone XS з нею важко не погодитися.

Зараз купити iPhone XS можна за спеціальною ціною на TMALL.

А які переваги нового iPhone XS вразили саме вас?