Як відключити рекламу в utorrent?

7

У сучасному світі без torrent нікуди. Торрент-трекери намагаються блокувати, видалити з пошукової видачі, але як правило марно. Все ж адміністрація ресурсу gadgetman35.ru рекомендує купувати ліцензійний контент, але кожен вирішує сам, скачати або придбати. Отже, поїхали.

Анонімність в мережі: огляд VPN сервісів

Для початку потрібно встановити сам Bit-torrent клієнт. Йдемо на офіційний сайт найпопулярнішого торрент програми http://www.utorrent.com.


Вибираємо шлях для установки, можете залишити стандартний.

Зручніше залишати галочку «Ярлик на робочому столі». Так його пізніше можна буде перемістити на панелі задач або в меню пуск для швидкого доступу.

Можете прибрати прапорець Запускати разом з Windows», так як вылезающее вікно програми при кожному пуску з часом може дуже сильно набриднути. Це вже справа ваша.

Готове. У перший раз запускаємо програму. І що ж бачимо? Приблизно одну п’яту частину вікна займає реклама. Звичайно, можна її і залишити, щоб віддячити розробників за можливість безкоштовного використання всього на світі, але старі пірати не знають слів любові і ліцензійної угоди, так?

Щоб вимкнути рекламні блоки, достатньо виконати кілька простих дій:

1. У вікні програми одночасно натиснути комбінацію Ctrl і P. Слідом вилізе вікно налаштувань програми;

2. Швидше за все, при першому відкритті цього вікна буде обрана вкладка «Загальні». Але користувача цікавить такий пункт, як «Додатково»;

3. Праворуч від списку є невелике вікно, біля якого написано «Фільтр». Ось в ньому потрібно ввести слово «offer». На російську перекладається як «пропозиція». І воно рекламне;


4. Як тільки слово буде введено список нижче зміниться. Все, що далі потрібно, це знайти рядки зі значенням «true», клікати по них, і трохи нижче вибирати значення «ні», має вийти як на скріншоті вище.
5.Після цього натиснути клікнути по кнопці «застосувати» і все готово.

Залишається тільки вибрати стовпці, що будуть показані безпосередньо в вікні завантаження. Багато хто не принесуть особливо корисних відомостей, так що краще їх прибрати, щоб не засмічувати полі зору зайвою інформацією.

Не забувайте, піратство — це погано.

VPN розширення для Google Chrome