Xiaomi Redmi Note 5 перший погляд

8

Ось і до нас добрався довгоочікуваний Redmi Note 5 від промислового гіганта Xiaomi.

= 0 ? (parseInt(jQuery(‘#huge_it_current_image_key_gallery_5’).val()) – iterator_gallery_5()) % data_gallery_5.length : data_gallery_5.length – 1, data_gallery_5,false,true);return false;”>

Візуально телефон викликає позитивні емоції: радує великий екран діагоналлю 5,99″, з роздільною здатністю 2160 на 1080 пікселів; стильний, тонкий металевий корпус, за розміром дисплея майже в 6″, не здається “лопатою” і акуратно лягає в долоню.

Виділяє новинку від інших бюджетників від Xiaomi 2017/2018 року наявність 14-нм чіпа Qualcomm Snapdragon 636. За даними популярного бенчмарку Antutu, саме завдяки процесору випробовуваний апарат набрав колосальну кількість балів. Саме тому плавність інтерфейсу дуже радує, анімація на висоті без лагів і підвисань.

= 0 ? (parseInt(jQuery(‘#huge_it_current_image_key_gallery_6’).val()) – iterator_gallery_6()) % data_gallery_6.length : data_gallery_6.length – 1, data_gallery_6,false,true);return false;”>

Графіка Adreno 509, насправді, не значно краще попередника, однак в танках на рекомендованих налаштуваннях гаджет видавав практично завжди рівні 60 кадрів в секунду. Проте, якщо трохи погратися з настройками і включити максимальне згладжування, то місцями були осідання fps до 40 fps, але погодьтеся це гідний результат для «бюджетного сегменту» на ультра налаштуваннях відео.

= 0 ? (parseInt(jQuery(‘#huge_it_current_image_key_gallery_1’).val()) – iterator_gallery_1()) % data_gallery_1.length : data_gallery_1.length – 1, data_gallery_1,false,true);return false;”>

У Pubg результат був трохи сумніше, але воно і зрозуміло Гра заточена під флагманські моделі. Так, щоб зіграти в неї на ПК на максимальних налаштуваннях, доведеться віддати за збірку від 50 тисяч рублів.

В лабораторію нам дісталася модель об’ємом оперативної пам’яті 3 гб і 32 вбудованого накопичувача. Доступно користувачеві з коробки близько 20гб, позначається велика кількість встановленого софта. Тут Вам і додатки від Google і Microsoft. Навіть Яндекс з «Алісою» вже встановлено.

= 0 ? (parseInt(jQuery(‘#huge_it_current_image_key_gallery_2’).val()) – iterator_gallery_2()) % data_gallery_2.length : data_gallery_2.length – 1, data_gallery_2,false,true);return false;”>

Тепер трохи про камери. Основна камера представлена двома модулями 12 і 5 мегапікселів. На цей раз Xiaomi стали використовувати оптику від Samsung. Знімки в портретному режимі виглядають більш ніж гідно.

Фотографії з звичайного автоматичного режиму

При недостатньому освітленні знімки починають відверто «шуміти»

Фронтальна камера оснащена 13Мп матрицею від Omivision.

Якість звуку кардинально не відрізняється від інших моделей лінійки. Смартфон відтворює музику чисто і досить голосно.

Акумулятор має звичну для «Нотів» ємність 4000mAh, на цілий день активного використання вистачає цілком.

Збалансоване рішення з пристойними параметрами і невеликою ціною.

Купити Xiaomi Redmi Note 5 32GB

Купити Xiaomi Redmi Note 5 64GB

Читайте нас в

Сподобалася стаття? Не забудьте поділитися з друзями.