Заміна матриці ноутбука: 5 причин поміняти матрицю.

7

Як правило, якщо виникли проблеми з матрицею ноутбука, звичайний ремонт буде неефективним. У статті описуються ознаки, за якими можна визначити, що існує проблема з матрицею в ноутбуці.

Ноутбук в даний час – сховище важливої особистої і корпоративної інформації. І коли він виходить з ладу, люди засмучуються і починають метушливо шукати вихід з положення. Зрозумійте, що є ситуації, з якими ви можете впоратися самостійно. А є ті, вирішення яких краще довірити фахівцям. Адже, не володіючи достатнім рівнем теоретичних знань та практичною базою напрацювань, ви можете нашкодити своїй техніці і посилити проблему. А це, в свою чергу, потягне за собою масу розтрат.
Готуючись до ремонту ноутбука, не забувайте, що матриця – одна з найбільш складних і «примхливих» деталей, яка вимагає до себе особливого підходу. Будь-який досвідчений майстер скаже вам, напевно, краще всього відразу замінити її на нову і не витрачати даремно гроші на спроби її реанімації».

Існує ряд ознак, що вказують на проблему з екраном або матрицею в ноутбуці:

  • Монітор замість зображення показує смуги, сітки і точки.
  • Змінення кольорів і відтінків на екрані.
  • Зображення на екрані немає взагалі.
  • Картинка є, але дуже слабка і помітна тільки при додатковій підсвічуванню.
  • Зображення спотворене.

Причинами смужок і сітки можуть бути як вийшов з ладу шлейф. На слабку підсвічування екрану вказує перегорів інвертор, який коштує досить дорого, а його ремонт відноситься до процесу підвищеної складності з-за високої напруги.
Якщо картинка викривлена, можливо пошкоджені пам’ять або чіпи. Якщо зображення відсутній повністю, то напевно зламалися роз’єми шлейфу.
Причиною може служити і вийшла з ладу відеокарта. Помітили щось подібне? Немає часу на роздуми. Беріть свій пристрій і приносите його в найближчий сервісний центр.

Читайте нас в