Рейтинг найбільш продаваних б/в смартфонів за версією «Дзиги»

7

Одна з найпопулярніших дощок оголошень «Дзиґа» представила рейтинг найбільш продаваних на вторинному ринку смартфонів. До речі, тепер купуючи за Юлі, можна отримувати Кэшбэк за допомогою сервісу EPN.

Грунтуючись на даних аналізу продажів середня вартість б.у гаджетів знизилася на 9 відсотків і склала приблизно десять тисяч рублів.

Згідно з даними Дзиги рейтинг телефонів виглядає наступним чином:

Незважаючи на лідируючі позиції, гаджети від Apple стали менш популярними на 12%, а ось Huawei стали частіше купувати на 29%

Серед iPhone найпопулярнішим є 5s, середня ціна на яку становить 6500 рублів. За ним слідує «шістка» вартістю 10500 р, і замикає трійку лідерів iPhone 6s. За нього в середньому просили 14 з половиною тисяч рублів. Список ТОП-3 найпопулярніших iPhone не змінювався з початку 2018.

Купуючи iPhone з рук, не забудьте досконально перевірити сподобався телефон, щоб уникнути в подальшому неприємних ситуацій. В одній з наших статей ми вже писали про те, як купити бу Айфон і не помилитися.

Також, щоб звести всі ризики купівлі б/у товарів до нуля, можна купувати смартфони в спеціалізованих магазинах по продажу вживаного цифрової техніки. Яскравий приклад — мережа магазинів Дисконт-Цифровий. Тільки перевірені бу ноутбуки, комп’ютери, смартфони і планшети з гарантією.