Ігрова консоль Nintendo Switch 2 вийде вже в 2019 році

7

Nintendo є однією з кращих японських компаній у сфері ігрової індустрії. Її відмінною особливістю є те, що вона не женеться за технологічним процесом, роблячи акцент на іншому — кожне нове пристрій цієї компанії по-своєму унікальне і кожен раз дивує ігроманів.


Так, у 2017 році любителі відеоігор були вражені нової ігрової консолі Nintendo Switch, яка швидко завоювала популярність. За короткий проміжок часу було продано близько 20 млн. пристроїв. Але вже через 1,5 року компанія Nintendo помітила, що продажі почали падати. У зв’язку з цим було прийнято рішення — випустити на ринок нову, поліпшену модель консолі: Nintendo Switch 2. Вихід нової продукції очікується в кінці літа 2019 року.


Передбачається, що нова модель стане трохи більш вдосконаленою і покращеною версією попередньої консолі. Головна відмінність, напевно, буде полягати в більш високої продуктивності. Можливо, РК-екран буде замінений на технологію OLED. Хоча останнє під сумнівом, так як компанія Nintendo, швидше за все, не захоче занадто сильно завищувати ціни.
За деякими «витоків» інформації відомо, що нова консоль буде мати 8 Гб оперативної пам’яті і 128 Гб внутрішньої пам’яті. Компанія також працює над тим, щоб оснастити Nintendo Switch 2 підтримкою динамічного масштабування, завдяки цьому можна буде насолоджуватися красивими картинками з великою роздільною здатністю.


Крім цього, йдеться, що нова консоль буде підтримуватися потоковими службами, такими, як Twitch, наприклад. Ще подейкують, що тільки в цій новій моделі ігромани зможуть насолодитися деякими ексклюзивними іграми, яких не було в першій версії і чи будуть вони ще в інших варіантах, якщо компанія задумається про створення такого типу консолі, залишається питанням.
Всім любителям ігор поки залишається лише чекати нової консолі і сподіватися, що чутки вірні, і геймери дійсно зможуть насолодитися новими можливостями Nintendo Switch 2.