Чим порадує Android Pie?

7

Ще не встигли деякі пристрої перейти на Android 8, як компанія Google вже випускає нову версію своєї ОС. На цей раз розробники вирішили сконцентрувати свою увагу на використання штучного інтелекту (ШІ), адже зараз стало модно впроваджувати ІЇ у різні сфери діяльності, навіть Яндекс зібрався вбудовувати Алісу в побутову техніку. У новій версії своєї операційної системи «чубчика» на екрані стали нормою, компанія поліпшила підвищила продуктивність і енергоефективність системи.

Які ж основні нововведення були додані в новий Android 9 Pie?

Виїмки екрану

Деякі вважають їх лише невдалим дизайнерським рішенням від Apple, проте знайшлося багато людей оцінили цю фішку яблучного пристрою. З-за цього багато китайські виробники почали масово додавати «чубчика» на свої пристрої.
Google вирішила не чинити опір даного тренду, а навпаки підтримала його, додавши нову функцію в ОС. У новій системі розташування і розмір виїмки визначається автоматично.

Попередження і годинник

Години та повідомлень довелося перейти в лівий кут екрана, так як новомодна фішка яблучного пристрої сильно заважає знаходитися в іншій частині дисплея. Однак, в правій частині залишилися інші модулі.
З цього моменту в новій операційній системі повідомлення будуть вилазити повністю разом з усіма фотографіями в панелі сповіщень. Відразу від туди користувачі зможуть виробляти основні дії з ними.

Управління

Поворот екрану більше не буде автоматичним. Перед кожним поворотом система буде запитувати у користувача пристрою згоду. Ця новина може помітно полегшити життя любителям міняти пози лежачи. Звичайно ж, при бажанні, функції автоматичної зміни орієнтації екрану можна самому включити в налаштуваннях.

ІЇ для поліпшення ефективності використання батареї

Корпорація Google в новій версії своєї ОС для смартфонів вирішила зробити упор на впровадження ІІ в систему. Таким чином, одним з нововведень стало управління ІІ акумулятором пристрою. Так само був доданий адаптивний режим використання батареї. У цьому режимі ОС повинна аналізувати статистику і переваги користувача у використанні додатків.

Програми, які найчастіше використовуються, будуть отримувати більший пріоритет при розподілі обчислювальних потужностей пристрою. Виходить, що маловикористовувані програми не будуть сильно завантажувати телефон і не розрядять батарею.

Розробники довірили штучного інтелекту і керування яскравістю дисплея. Завжди до цього налаштування яскравості користувач виставляв вручну. Тепер же все так само людина виставляє параметри під свої потреби, однак система вчиться і з часом запам’ятовує його переваги. Крім бажань користувача система так само буде керуватися даними з датчиків освітленості.

Коли вийде Android 9.0?

В інтернеті можна знайти зараз багато скарг на роботу останніх бета-версії нової ОС. Зазвичай завжди нові версії операційної системи виходили в кінці серпня і цей випадок, швидше за все, не виняток. Це робиться для того, щоб до жовтня доробити версію x.1. з великим функціоналом і виправлення багів.
Відмінною новиною є той факт, що превью зараз доступно на широкому списку смартфонів.

Нові тенденції, зустрінуті у творенні Google, наводять на думки, що сучасний світ йде шляхом сильних змін в управлінні смартфонами. В цей раз добре помітно, що корпорації закріпилися на ринку, при цьому відтіснивши творців додатків.

У всякому разі, поки що судити про якість виконаної роботи занадто рано. Слід почекати поки хоча б ранні версії системи стануть доступні на деяких пристроях, а це станеться дуже скоро. До моменту, коли Android 9.0 Pie вийде у світ, ще навіть третину смартфонів не перейдуть під управління 8 версії.

Читайте нас в