Оновлення Crossout: «Королівська битва»

14

CROSSOUT — це постапокаліптичний MMO-екшен, в якому ви зможете зібрати з десятків деталей бронемашину унікального дизайну, а потім битися на ній в жарких багатокористувацьких боях.

Кілька десятків відчайдушних рейдерів пересідають на спеціальні баггі, які сконструював, за чутками, сам Щурячий Король. Ці легкі машинки не несуть ніякого озброєння — воно розкидано у вигляді модулів по всій Майданчику. Завдання учасників: керуючи цим транспортному вижити довше всіх — переможцем може бути тільки один з них. Сидіти на місці і чекати не дозволить погодна аномалія, у випадковому порядку захльостує полігон хмарами піску, смертельними для кожного, хто в них потрапить. Рев моторів зливається в долині з виттям вітру — переможець в цьому хаосі може бути тільки один.

Божевільні технічні рішення дозволяють підбирати і встановлювати модулі для баггі “на льоту” — а це значить, що конфігурація кожного супротивника невідома і постійно змінюється. Учасникам битви доводиться покладатися виключно на свої інстинкти і удачу, уважно стежити за можливими супротивниками і ознаками піщаної бурі, для того щоб отримати титул чемпіона “Королівської битви”. Краща розвага на Пустищах для тих, хто зайшов у власному божевілля настільки далеко, що навколишній світ здається нудним. Приїжджайте до Щурячого Короля — і розкажіть про “Королівської битві” своїм друзям! Якщо, звичайно, вам пощастить унести звідси ноги.

До зустрічі на теренах Пусток в CROSSOUT

Читайте нас в