Crossout: Запуск Відкритого Бета-Тесту

14

CROSSOUT — це постапокаліптичний MMO-екшен, в якому ви зможете зібрати з десятків деталей бронемашину унікального дизайну, а потім битися на ній в жарких багатокористувацьких боях.

Особливості гри:

  • Унікальні машини, створені самими гравцями з доступних частин — від маневрених баггі до важких всюдиходів на гусеничному ходу і бойових платформ на антигравітаційної основі;
  • Повна свобода творчості і тисячі можливих комбінацій. Ви можете зібрати машину будь-якої форми, використовуючи сотні деталей, різновидів броні, озброєння і допоміжних систем;
  • Просунута модель пошкоджень: можна відстрелити у ворожої машини будь-яку деталь, і це відразу позначиться на її боєздатності;
  • Величезний вибір зброї: від бензопил, дрилів і кулеметів до ракетних установок залпового вогню, літаючих дронов і генераторів невидимості;
  • Власна майстерня: створюйте нові вдосконалені деталі і продавайте їх на внутрішньоігровому аукціоні;
  • Торгівля між гравцями: все, що ви здобули в бою чи зібрали в майстерні можна продати на аукціоні іншим гравцям;
  • Свобода тактики і стратегії в бою. Головне — перемогти і залишитися в живих!

Ігровий світ

У 2021 році планету охопила загадкова епідемія, що почалася практично одночасно по всій території Землі. Ті, хто не гинув у першу добу, відчували галюцинації і головні болі, багато сходили з розуму і самі позбавляли себе життя. Джерело захворювання, що одержало від журналістів назва Кроссаут, і саму природу його впливу на людину виявити не вдалося.

Поки ще працювали ЗМІ, було озвучено кілька теорій про природу хвороби. Деякі стверджували, що випромінювання стільникових телефонів і телевізорів виявилося заражене інформаційним вірусом в результаті теракту. За іншою версією, сталося зараження атмосфери в результаті недавнього падіння метеорита. Хтось говорив про еволюційному стрибку і новому людстві.

Планету охопив хаос. Люди тікали з міст, що перетворилися на масові могили. Багато хто намагався врятуватися, використовуючи протигази і захисні маски, а також повністю відмовляючись від застосування електронних пристроїв. Але все було марно, і за кілька нескінченно кошмарних місяців людська цивілізація була майже повністю знищена.

Реальною ж причиною катастрофи з’явився раптовий зрив багатотисячолітньої селекційного експерименту однією з метагалактических угруповань щодо створення розумного життя на планеті Земля. В результаті аварії автоматичної системи був на кілька сотень років раніше запланованого терміну активований режим мобілізації, і сплячі гени ДНК людей були насильно пробуджені для приведення біологічних об’єктів в бойову готовність.

Генетичний код біоматеріалу планети ще не був коректно сформований, тому в момент активації замість легіонів суперсолдат, здатних вести війну в багатовимірному всесвіті, вийшла армія самогубців і безумців. Пережити катастрофу змогли тільки ті особини людського виду, які, не знаючи самі, вже переступили вирішальну щабель еволюційного розвитку. І хоча вони зберегли людських вигляд, назвати їх людьми в повному розумінні слова вже не можна.

Ті з землян, що вижили в катастрофі Кроссаута, поступово почали змінюватися — через півтора десятка років трансформації стали виявлятися навіть зовні. Найбільш помітні метаморфози сталися з очима — у одних вони почали світитися, в інших стали нагадувати чорні провали. Щоб приховати від сторонніх характер своїх відхилень, люди почали ховати їх під щільним одягом і темними окулярами.

Минуло двадцять років після Кроссаута. Багато хто пам’ятає, як жилося раніше. Як завжди, хтось намагається наново відбудувати старий світ, а хтось насолоджується хаосом і руйнуванням. Але є і ті, у кого майже не залишилося людського. Вони ховають обличчя під масками, і їх мотиви невідомі.

Читайте нас в