Apple огляд

 Apple обзор
Він проявляється в деяких браузерах. Якщо у вас так, то просто відкрийте сторінку в іншому браузері. , з – за чого назва новинки виглядає незвично. Скарг на те, що вони мають знижену стійкість до подряпин не надходило. Корпус смартфона відчувається злегка витягнутим з – за того, що дисплей пристрою повноформатний і майже без рамок. Бічні й нижня рамки дисплея майже повністю відсутні. У зв’язку з цим у смартфона немає і кнопки і сканером відбитків Touch ID. На правому торці — кнопка живлення і лоток для SIM – карти. Нижній торець відданий під роз’єм Lightning і симетричні решітки динаміка.
Також хочемо порекомендувати почитати – З-за помилки Apple оновлені додатки можуть не запускатися http://myiphone.net.ua/z-za-pomylky-apple-onovleni-dodatky-mozhut-ne-zapuskatysya/
ДисплейіРһопе XR оснащений 6, 1-дюймовим рідкокристалічним дисплеєм Liquid Retina. РК – дисплеї набагато дешевше у виробництві порівняно з OLED – дисплеями. Це означає, що екран в автоматичному режимі стежить за рівнем освітленості і змінює температуру дисплея таким чином, щоб користувачеві було найбільш комфортно дивитися на дисплей. До недавнього часу існувала думка, що реалізувати опцію можливо виключно в смартфонах з OLED – дисплеями. Його ключовими особливостями є істотно підвищена продуктивність і енергоефективність. Процесор цей зовсім незвичайний, він виконаний за ультрасовременному 7 – нанометровому технологічному процесу FinFET. Різниця в продуктивності сталася повсюдно, починаючи від банального запуску додатків і ігор, закінчуючи швидкістю обробки відео. Захист від водыіРһопе XR захищений від попадання води і пилу за стандартом IP67. Це означає, що пил ніяк не може потрапити всередину корпусу смартфона, а у воді він може знаходитися 30 хвилин на глибині до одного метра. У смартфона заявлено час робота до 25 годин в режимі розмови. Остання можливість дозволяє редагувати фотографії, зроблені в портретному режимі, вже після зйомки. Камера має шестилинзовый об’єктив і підтримує оптичну стабілізацію зображення. Поруч з камерою розташовується спалах True Tone Quad – LED з функцією Slow Sync. За традицією, об’єктив захищений сапфіровим склом. Максимальна роздільна здатність при зйомці відео становить 4K з частотою 60 кадрів в секунду. Оптична стабілізація зображення працює і під час відеозйомки. Фронтальна камера TrueDepth має дозвіл 7 Мп і діафрагму f/ 2.
Відмітною особливість обох камер є підтримка режиму Smart HDR. Фотографії в цьому режимі виходять з чітко деталізованими об’єктами, розташованими на занадто темних чи світлих ділянках.
Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема.