Часы Colmi VS115 Android 5.1 обзор

Часы Colmi VS115 Android 5.1 обзор
Поставив собі завдання, знайти хороший фітнес- трекер, який би добре рахував кілометраж. Відразу відкинув такі варіанти як: xiaomi mi band 1 і другої версії, Jakcom B3 і інші подібні пристрої, в яких відсутні GPS і підключення до 3G- мереж. Якщо в пристрої немає підключення до Інтернету і GPS, то як він буде рахувати пройдену відстань. Всі подібні пристрої, якщо кроки рахують більш менш нормально, то дистанцію вони ніяк не можуть точно прорахувати, так як вони не знають, який у вас крок. Інша справа пристрій, в якому є вбудований GPS. А ось 3 липня, я вже радів своїй новій покупці.
Також хочемо порекомендувати почитати – Огляд «розумних годин»: Colmi VS115 Android 5.1 http://brum-mobile.com.ua/2019/02/05/oglyad-rozumnih-godin-colmi-vs115-android-5-1/
У комплекті нічого особливого: сам годинник, магнітна зарядка, викрутка для відкручування шурупів, перш ніж вставити сім- карти, 2 додаткових шурупи, інструкція.
Годинник існує у 5- ти кольорах. Собі я вибрав чорний з сірим.
Як на мене, то корпус (який пофарбований сірим) виготовлений з якогось металу (швидше за все алюмінію). задня кришка пластмасова, а ремінець силіконовий, але трохи жорсткий для мене. А це означає, що ви зможете на нього встановити практично будь- який додаток, який є на вашому смартфоні. За замовчуванням в годиннику встановлено мінімум додатків: PlayMarket, програма для підрахування кроків, нагадування, хром, гугл карти, музичний плеєр, галерея. Будь- який інший додаток, ви зможете встановити самостійно увійшовши до свого облікового запису гугл.
Як видно з фотографій, в годиннику така- сяка, але є російська мова, що я не можу сказати про українську, бо її тут взагалі немає. Що стосується клавіатури (якщо ви захочете комусь написати повідомлення), то я не зміг виявити російської (може просто погано шукав). Але я думаю, що ця проблема легко вирішується за допомогою стороннього додатоку такого як Google клавіатура, або іншого. Ні, заявлена виробником ємність акумулятора 350 mAh присутня. Це також підтверджує тестер KCX- 017.
Та й заряджається він заявлені виробником 5- 2 години. Більше вразив той факт, що заряду акумулятора не вистачає навіть на день (не на добу), а саме на день. І це при тому, що в годиник я встановив тільки додаток Гугл Фітнес, яскравість екрану зробив мінімальною, вимкнув GPS, і він не був підключений до смартфону. Правда, весь час був включений 3G- Інтернет. Для мене автономність перекреслює всі достоїнства про які я писав вище.
Доповнено: 17 Після декількох циклів перезарядки, сталося просто якесь диво. Тепер годинник, при постійному носінні на руці, при тих же додатках і при включеному 3G Інтернеті тримає заряд 1- 1. 5 доби, що вже не є погано. Хто знає за якою технологією зроблені таки акумулятори та чому так відбувається – напишіть в коментарях.
Це цікаво.
Що краще: HDD чи SSD.
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’ язкове.