Кібер безпека огляд

Кибер безопасность обзор
Звертаємо вашу увагу на те, що ваш обліковий запис не підтверджена. Непідтверджені облікові записи будуть видалені через 48 годин після реєстрації. Для повторної відправки листа з підтвердженням клацніть тут.
Також хочемо порекомендувати почитати – Ключі від кібербезпеки вашої компанії в туалеті http://elites-montage.com.ua/klyuchi-vid-kiberbezpeki-vashoyi-kompaniyi-v-tualeti/
Ви зможете отримати останні публікації КПМГ у відповідності з вашими настройками.
З моменту вашого останнього входу наша політика конфіденційності була оновлена. Ми хочемо переконатися, що ви поінформовані про зміни, тому просимо вас проглянути зміни.
Ми хочемо переконатися, що ви проінформовані.
Експерти КПМГ в області кібербезпеки пропонують ефективні рішення, для вашого бізнесу в умовах стрімко мінливого цифрового світу. Експерти КПМГ в області кібербезпеки пропонують рішення, ефективні.
Аналіз бізнес – процесів інвестиційно – будівельної.
У сучасному світі одним з найбільш цінних активів практично будь-якої організації є інформація, і в основі майже всіх бізнес – процесів лежать інформаційно – комунікаційні технології. Інформація надає величезний вплив на багато що відбуваються в суспільстві процеси, і саме тому грамотно вибудувана захист даних компанії – це одна з ключових умов забезпечення її конкурентоспроможності і розвитку. Дуже важливо пам’ятати, що недостатня захищеність інформації може призвести до значних наслідків для бізнесу, аж до повної його зупинки, що ми неодноразово спостерігали за останні кілька років. КПМГ пропонує послуги в області інформаційної безпеки, що зачіпають як організаційні, так і технічні аспекти її захисту.
Експерти КПМГ в області кібербезпеки пропонують ефективні рішення, для вашого бізнесу в умовах стрімко мінливого цифрового світу.
Ілля очолює напрямок з надання послуг з кібербезпеки в КПМГ в Росії.
З’ясувати, яким чином досвід КПМГ може допомогти вам і вашій компанії. КПМГ означає АКЦІОНЕРНОГО товариства , компанії, зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації, і КПМГ Лімітед, компанію, зареєстровану відповідно до Закону про компанії (о.