Як правильно заряджати смартфон

Как правильно заряжать смартфон
Перший заряд нового акумулятора для телефону — тема, що обросла великою кількістю порад, рекомендацій, багато з яких, на жаль, давно застаріли і швидше зашкодять батареї, ніж збільшать термін служби.
Також хочемо порекомендувати почитати – Як заряджати смартфон правильно: розбираємося з міфами http://rozetkallo.com.ua/yak-zaryadzhati-smartfon-pravilno-rozbirayemosya-z-mifami/
Отже, розбираємося, як потрібно заряджати новий акумулятор для смартфона.
Існують два живучих міфу про першу зарядці.
Деякі користувачі воліють розряджати – заряджати телефон за кілька разів, вважаючи, що подібним чином можна “розгойдати” батарею.
Це оману прийшло з тих часів, коли в мобільних комунікаторах стояли нікель – метал – гидридні акумулятори, які не могли працювати на повну ємність, поки не пройде кілька циклів повного розряду – заряду.
Але вже більше десяти років практично всі телефони (крім хіба що безіменних китайських підробок) працюють на літієвих акумуляторах.
Такі акумулятори мають повну ємність і не схильні до так званого “ефекту пам’яті”, тобто акумулятор не запам’ятає, на якому відсотку заряду його поставили заряджатися. Виробники мобільних телефонів рекомендують перше застосування один раз повністю розрядити і зарядити смартфон. Це потрібно для калібрування контролера заряду і, як наслідок, більш оптимального витрати ємності АКБ згодом.
Рекомендації, що смартфон з новою батареєю повинен лежати на зарядці від восьми годин до доби, не працюють.
Таким чином довга зарядка не дасть батареї нічого, крім можливого перезаряду. Перезаряд акумулятора може статися, якщо зміниться температурний режим: Ви зарядили телефон до 100 відсотків будинку, вийшли на спекотну вулицю — смартфон нагрівся — перезаряд.
Перед початком використання розрядіть АКБ до нуля.
Потім поставте заряджатися, поки рівень заряду не досягне 100%.
Зніміть з зарядки і користуйтеся смартфоном як зазвичай.
Після першої зарядки намагайтеся не допускати повного розряду акумулятора і не заряджати постійно до 100 відсотків, так як частий перерозряд і перезаряд знижують доступну ємність батареї.
Отримуй цікаві новини щотижня без спаму та реклами.