Як вибрати епілятор

Как выбрать эпилятор
Посилання відновлення пароля буде відправлена на email.
Також хочемо порекомендувати почитати – Представлений новий преміальний епілятор Panasonic ES-ED93 http://sharabt.com.ua/predstavlenyj-novyj-premialnyj-epilyator-panasonic-es-ed93/
Епіляція стала необхідною процедурою краси для більшості жінок.
Принцип роботи будь-якого епілятора полягає в ефективному видалення волосся з коренем. Хворобливість процедури залежить від індивідуальних особливостей кожної жінки. В цілому, така процедура терпима і досить ефективна, шкіра залишається гладкою від однієї до трьох тижнів.
За принципом дії епілятори бувають дискові і пинцетные. У першому випадку обертові диски видаляють волоски, а в другому випадку – маленькі пінцети, розташовані в шаховому порядку.
Базова модель підійде для жінок з низьким больовим порогом і з нормальною, не надто чутливою шкірою. У такій моделі немає спеціальних пристосувань для знеболювання. У комплектацію входить чохол або захисний ковпачок, щіточка для чищення головки і зарядка, якщо прилад працює від акумулятора. Модель для чутливої шкіри припускає наявність пристосування для зниження болю. Це може бути легка заморожування.
Існують моделі, які поєднують в собі функції бритви і епілятора зі знімною епіляторной і бритвеної голівками. Всі епілятори володіють кількома швидкостями роботи – від однієї до трьох. На першій швидкості можна видаляти короткі і тонкі волосся. На другий – жорсткі і довгі. Третя швидкість – для нормального ефективного процесу видалення волосся середньої довжини і жорсткості.
Купуючи епілятор, переконайтеся, що вам зручно його тримати в руці. На корпусі приладу не повинно бути тріщин або сколів, інакше епілятор незабаром може зажадати ремонту. Насадки повинні легко одягатися та зніматися, а кнопки не повинні заїдати. За епілятором потрібен ретельний догляд, так як він є предметом особистої інтимної гігієни. Перед кожною процедурою необхідно протирати епілятор ватним тампоном, змоченим в спирті. Після епіляції головку приладу і насадки необхідно ретельно промити під струменем теплої води, попередньо вимкнувши прилад з розетки. Для сушіння епілятора всі його знімні деталі потрібно розкласти на сухому рушнику.