Як вибрати мікрохвильову піч

Как выбрать микроволновку
Все тому, що цей вид техніки відмінно зарекомендував себе саме з боку зручності – розігріти їжу (при цьому не додаючи зайве масло), приготувати нескладні страви.
Також хочемо порекомендувати почитати – 8 порад з вибору мікрохвильовій печі http://bombaraketa.com.ua/8-porad-z-viboru-mikrohvilovij-pechi-osin-2018/
Купити мікрохвильову піч у Мінську не складе праці, необхідно лише визначитися з основними параметрами. Також важливо наявність гриля (він буває кварцовий і ТЭНевый), за допомогою якого можна запікати овочі, рибу, м’ясо; а також конфекции – функції, за допомогою якої мікрохвильова піч може стати альтернативою духовому шафі.
Управління пристроєм миє бути наступним: механічне, кнопкове, сенсорне. Перший тип по праву заслуговує репутації самого надійного і простого, так як з них може розібратися і дитина. З допомогою другого типу можна підібрати час приготування їжі в залежності від ваги, рецептура страви зберігається в пам’яті. Третій тип є стильним та модним, але, все – таки, менш надійним.
Особливу увагу варто приділити внутрішній обробці мікрохвильовки, адже смак їжі багато в чому залежить саме від даного фактора. Емалеве покриття відрізняється легкістю в прибиранні і своєю бюджетною вартістю. Керамічне також легко миється, а крім цього володіє високою міцністю. Нержавіюча сталь – довговічна, стійка до високих температур і їх перепаду, але значно поступається в такому факторі, як очищення.
Серед виробників і моделей не можна не згадати мікрохвильові печі Samsung, модельний ряд яких налічує велику кількість всіляких варіантів. Так, у СВЧ печах цього виробника використовується биокерамическое покриття, відрізняється міцністю, екологічністю, простотою в прибиранні. За рахунок низької теплопровідності даний матеріал дозволяє швидше приготувати страви, а також на 99, 9% перешкоджає розмноженню бактерій. Дана техніка позиціонується як СВЧ здорового харчування (для приготування страв налічується близько 20 автопрограм з вже налаштованими параметрами часу і потужності).
Виключно для розігріву їжі та приготування простих страв (наприклад, гарячих бутербродів) існують мікрохвильові печі Panasonic. Плюсами такої техніки вважається мінімум наворотів, симпатичний дизайн, міцна збірка, невеликий набір функцій (що підійде для пенсіонерів, наприклад), і, звичайно ж, доступна ціна. Також існує функція автоприготування – для страви варто лише підібрати необхідні продукти, їх вагу, а потужність і час мікрохвильовка підбере самостійно.
Не можна не сказати і про так званий «гібрид» – мікрохвильовій печі з хлібопічкою (6 вбудованих програм), з допомогою якої легко і просто приготувати смачну і ароматну випічку.